VIP Sport

6. července 2017 • 14:00

Kouč Atlética předvedl ve 47 letech famózní postavu: Rambo Simeone!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Rambo žije! Postavu jako z filmového akčního trháku předvedl na plážích ve francouzském St. Tropez trenér Atlética Madrid Diego Simeone. A věřte, že tomuhle namakanému argentinskému fešákovi je úctyhodných 47 let!Stačilo, když zatnul svaly a Stallone v roli Ramba vymlátil, koho bylo potřeba. Simeone je také urputný bojovník, jemuž se ale v uplynulém ročníku nepodařilo »vymlátit« v semifinále Ligy mistrů Real Madrid. Ani španělskou ligu nerozstřílel, výsledkem byla konečná třetí příčka za Realem a druhou Barcelonou.

Náročná sezona mu vzala hodně sil, tak se vydal aklimatizovat na Francouzskou riviéru, kde byl středem pozornosti. Vyrýsované svalstvo a opálená pleť vyváděly rekreanty na pláži v míry. V písku dováděl s manželkou Caroline Baldini, ve vlnách hlídal synka Giovanniho a přítomní hleděli s otevřenou pusou.

S takovou postavičkou by klidně mohl svým hvězdám Antoinu Griezmannovi nebo Saulu Niguezovi pomoci na trávníku! Známé jsou jeho kousky z tréninku – zakončení mu stále funguje, co se týká běhání, málokdy v přípravě stojí opodál svých červenobílých koní.

Jediné, co Diegovi na uhlazené tváři dělá vrásky, je strach, že ztratí své TOP hráče. Je o ně zájem v nejbohatších klubech světa a je jen otázkou, koho pro příští rok v kádru udrží. Se sniperem Griezmannem, jenž podepsal novou smlouvu až do roku 2022 se v kabině potká, ale…

Simeone má ve 47 letech dokonalou postavu.
Simeone má ve 47 letech dokonalou postavu.

Real Sociedad - Atlético Madrid: Emoce! Kouč Simeone zrychlil hru, soupeř pak napálil Carrasca
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud