VIP Sport

9. července 2017 • 17:20

Romantické líbánky? Zapomeňte! Messi radši vyrazil s parťákem Suárezem

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že by si s novomanželkou Antonellou užíval romantiku na líbánkách? O tom nemůže být ani řeč! Hvězdného fotbalistu Lionela Messiho (30) totiž na posvatební odpočinek »pronásledoval« spoluhráč Luis Suárez.Fotbalová svatba století proběhla minulý víkend. Důkazem, že šlo o velkolepou událost, je nejen společnost, která se na Messiho svatbě v rodném argentinském městě Rosario ukázala, ale také servis, jakým si tu jednoho z nejlepších čutálistů světa hýčkali.

O pozvaných 260 hostů se staralo 460 policistů a bezpečnostních pracovníků. A kdo se na Leově veselce ukázal? Neymar, Luis Suárez, Gerard Piqué a další hvězdy Barcelony se krmily steaky, saláty a pětihvězdičkovými deserty. Byla to luxusní hostina!

Messi s manželkou Antonellou na líbánkách.
Messi s manželkou Antonellou na líbánkách.

Ale kdo čekal, že se Messi s milovanou Antonellou odeberou do oázy klidu, kde si v romantice užijí chvíle bez fotoaparátů a kamarádů, byl na omylu. Na líbánky s nimi vyrazil i Suárez!

Asi se za těch devět let, co spolu Leo s Antonellou žijí, poněkud okoukali a nepotřebovali líbánky na »výrobu« dětí. Dvě už mají, tak je jim očividně příjemnější zabavit se s nejlepšími přáteli. A křoví v podobě Suáreze bylo vítáno! Společná koupačka, řádění na jachtách, opalovačka na pláži. Tak vypadly Messiho skromné líbánky...

720p 480p 360p 240p
Barcelona - Eibar: Lionel Messi se prokličkoval středem obrany Eibaru a střelou do protipohybu brankáře uzavírá na konečných 4:2

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze