VIP Sport

10. července 2017 • 14:53

Fotbalový hřebec Ronaldo, jeho těhotná láska a…: Měl harém na jachtě!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jo, když vyděláváte 2,1 miliardy korun za rok, tak se na vás náruživé holky lepí jako vosy na bonbon. Fotbalová megastar Cristiano Ronaldo (32) je navíc pořádný hřebec! Obrázky, jak si s několika ženami užívá na lodi, to dokazují…To se ví, že míčový eskamotér z Realu Madrid nevzal společnost na nafukovací kocábku na rybník u Nového Veselí. Dovádí na luxusní jachtě v Baleárském souostroví na západě Středozemního moře.

Tak nějak vypadá ráj! Ronaldo hopsá na flyboardu, vysmátý si hoví na palubě a má kolem sebe hned tři dámy, které o něm dělají jako o záhumence. Včetně oficiální lásky Georginy Rodriguez (23), s níž čeká dcerku. „Je v pátém měsíci,“ práskla na syna a jeho milou Ronaldova matka Dolores.

Kulaťoučká Georgina přímo ztělesňuje Ronaldovu mužnou plodnost. Po synkovi Cristianovi juniorovi (7), jehož si pořídil s utajovanou americkou číšnicí, mu další náhradní matka na začátku června porodila dvojčata Matea a Evu, takže za pár týdnů bude otcem počtvrté. A při jeho apetitu to ani zdaleka nemusí být poslední ratolest...

Ronaldo a jeho harém na jachtě.
Ronaldo a jeho harém na jachtě.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze