VIP Sport

12. července 2017 • 13:47

Snad mi neprasknou kotníky! Podmol jede na X-Games přeskočit barák

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Olympiáda freestylových sportů X-games je na spadnutí a vyráží na ni jediný český zástupce. Libor Podmol (33) zkusí v sobotu (živě od 19:00 na Nova Sport 2) přeskočit laťku ve výši rodinného domu! A fanoušci, připravte se na to, že kotníky jezdců nemusí tvrdá přistání vydržet…Hladinku adrenalinu zvednou nadšeným divákům free »šílenci« už od čtvrtka v Minneapolis, kde budou ochotni riskovat život při různých disciplínách. Očekává se, že sobota bude patřit právě Podmolovi, jenž se představí hned ve dvou dovednostních soutěžích.

Šampion z loňského ročníku vyjede kolem sedmé do (ne)oblíbeného Step-upu, tedy ve skoku do výšky přes laťku. „Skáču tak do 10 metrů. To je, jako kdybych přeskakoval barák, nebo skákal do třetího patra paneláku. Nejhorší na tom je ten dopad, u něho občas praskají kotníky,“ říká Podmol se zatnutými zuby a doufá v to nejlepší.

O sedm hodin později přijde na řadu jeho druhá bláznivá akce, při níž bude soupeřit s TOP freestylisty světa v Best Tricku. „Věřím si! Jsem zdravě naštvaný a porvu se o medaile,“ vyhlásil Libor, jenž je také náhradníkem v disciplíně Freestyle.

Libor Podmol se kromě technické stránky hodně zaměřil také na mentální přípravu
Libor Podmol se kromě technické stránky hodně zaměřil také na mentální přípravu

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud