VIP Sport

17. července 2017 • 17:00

Od pasu dolů jsem černoch, vytahoval se McGregor. Kožich prý měl z medvěda

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na obrátkách začínají nabírat předzápasové show ultimátního bojovníka Conora McGregora, který 26. srpna vyzve v ringu boxerskou legendu Floyda Mayweathera. Irský rváč o sobě na společné tiskové konferenci v New Yorku nepřímo prohlásil, že má velký penis.McGregor se opět vžil do role showmana a před zápasem století baví svými výroky diváky i samotného rivala Mayweathera. „Nejsem rasista. Od pasu dolů jsem černoch a mám rád i černý holky,“ pravil velkohubý Ir.

Vždy ve formě, pochlubil se na sociálních sítích Conor McGregor a ukázal všechna svá tetování.
Vždy ve formě, pochlubil se na sociálních sítích Conor McGregor a ukázal všechna svá tetování.

Následně se obul do Floyda Mayweathera, který si v během kariéry vydělal v přepočtu 8 miliard korun, a další stovky milionů mu na konto připlují po zápase s McGregorem.

„On jen předvádí, že má prachy. Je to zlomená d*vka,“ pochyboval McGregor o bohatství Mayweathera. Sám se pak na pódiu předváděl v bílém kožichu a tvrdil, že je z ledního medvěda.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze