VIP Sport

19. července 2017 • 15:00

Rozlučka se svobodou Andrey Hlaváčkové: Nepozvala žádnou tenistku?!

Autor: hnh
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zanevřela na spoluhráčky? Tenistka Andrea Hlaváčková (30) uspořádala rozlučku se svobodou, na kterou však podle všeho nedorazila jediná kamarádka z kurtu!„Nejlepší možná rozlučka se svobodou, jakou jsem si kdy mohla přát,“ rozplývala se na Twitteru Hlaváčková, které patří titul osmé hráčky světa ve čtyřhře. Dojatá byla navzdory tomu, že na bujarou párty podle fotek nedorazila Lucie Hradecká, s níž Hlaváčková tvořila deblové duo H+H a společně získaly dva grandslamové tituly.

Když do roku 2017 vstupovaly každá s jinou partnerkou, shodně tvrdily, že se rozchází v dobrém. Jenže namísto toho, aby Hradecká po boku někdejší parťačky pařila v Praze, připravovala se na turnaj ITF, který startuje v Olomouci. A na snímcích z mejdanu chybí i velká kamarádka plzeňské rodačky Lucie Šafářová.

Jedinou ze známých tváří tak byla manželka cyklisty Romana Kreuzigera Michaela, která v současnosti drží palce svému muži na Tour de France.

Za koho se vlastně Andrea bude vdávat? Už v roce 2014 oznámila zásnuby s Italem Fabriziem Sestinim, který pracuje pro ženský tenisový okruh WTA. Na svatbu však dochází až nyní. „Nemáme kam spěchat, na svatbu nebyl až takový tlak. Ještě se nechystáme sestěhovat a mít děti,“ prozradila půvabná blondýna v rozhovoru pro Lidové noviny. Objeví se alespoň na veselce některá z jejích tenisových kámošek?

Andrea si rizlučku podle jejích slov moc užila.
Andrea si rizlučku podle jejích slov moc užila.

Hlaváčková v TAK URČITĚ: Serena po ní chtěla selfie, z prize money zbude polovina

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud