VIP Sport

27. července 2017 • 05:00

Dvorce Borise Beckera! Manželka zchudlého tenisty se vyprsila na pláži

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Finančně na tom prý není vůbec dobře. Bývalý tenista Boris Becker musel vyhlásit bankrot, protože špatně investoval desítky milionů korun. Zas tak špatně ale na tom není, když jeho milovaná manželka Lilly tráví dovolenou na Ibize se svou kamarádkou. Paní Beckerová navíc poutala pozornost na pláži svými odhalenými vnady.Zchudlý Boris Becker má v současnosti velkou smůlu. Kromě velkých finančních potíží ho zradilo i tělo a musí chodit po operaci kotníku s dlahou na pravé noze. To jeho milovaná žena Lilly zapomíná na trable na španělském ostrově Ibiza se svou dobrou kamarádkou.

Na rozdíl od své parťačky se nebála odhodit ostych a s ním i vrchní díl plavek. Druhá manželka Borise Beckera tak poutala na pláži velkou pozornost nejen turistů, ale i přítomných fotografů. Podle snímků je znát, že ji focení nevadilo a dál dováděla na suchu i ve vlnách Středozemního moře. Lilly se ráda opaluje nahoře bez, což už v minulosti několikrát předvedla. Když nemá manžel peníze, tak alespoň chytá bronz.

Lilly Beckerová ve vlnách
Lilly Beckerová ve vlnách

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze