VIP Sport

18. srpna 2017 • 18:50

Proč má Mayweather striptýzový klub? Prsa nevyjdou z módy, vysvětlil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje sledovat vlnící se striptérky, kterým dává za kalhotky dolarové bankovky. Z koníčku si udělal boxer Floyd Mayweather byznys. Ve městě hříchu v Las Vegas si otevřel striptýzový klub a jasně vysvětlil, proč nemá strach, že by se mu investice do tohoto podniku nevrátila.Už 27. srpna čeká Mayweathera poslední zápas kariéry proti hvězdě MMA McGregorovi. Boxer se po utkání rozhodl pozvat svého soupeře do striptýzového klubu Girl Collection, který vlastní a prozradil, proč se rozhodl pro tento druh podnikání. „Šel jsem do toho byznysu, protože prsa, vagíny, hudba a alkohol nikdy nevyjdou z módy,“ řekl jeden z nejbohatších sportovců planety.

Přestože může mít Mayweather všechno na co si ukáže, rozhodl se na několik dní zříci se oblíbené činnosti. „Před zápasem nebudu mít sex, aby bylo jasno,“ nechal se slyšet slavný boxer.

"Taková malá domácí párty" v podání Floyda Mayweathera a spol.
"Taková malá domácí párty" v podání Floyda Mayweathera a spol.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze