VIP Sport

22. srpna 2017 • 05:00

Krásky s mikrofony ČT Monika Čuhelová a Hana Ježková: Utíkají z televize!

Autor:

Umí se upocených sportovců fundovaně zeptat a ještě u toho skvěle vypadají. O to těžší bude pro fanouška překousnut, že reportérky Monika Čuhelová (30) a Hana Ježková (34) v České televizi končí.Léta se srdnatě na veřejnoprávním kanálu rvaly s tím, aby z fotbalistů a hokejistů dostaly víc než to zpropadené »tak určitě«. A šlo jim to náramně. Jenže teď usoudily, že nadešel čas Kavčí hory opustit.

Monika Čuhelová strávila ve fotbalové redakci pět let. „A bylo to krásných pět let,“ vzpomíná. Pro odchod prý hovořilo víc důvodů a tím hlavním byla touha zažít něco nového.

„Ale na plány se mě neptejte. Vlastně žádné nemám. Přesouvám se do Spojených států, kde mám rodinu,“ prozrazuje s tím, že si to za oceánem oblíbila. I proto teď téměř vylučuje, že by se před kamery ještě někdy vrátila. „Nikdy neříkej nikdy, ale teď si to nedokážu představit,“ říká Monika.

O stálici s mikrofonem v ruce však přijdou i hokejoví fanoušci. Další humorný rozhovor podobný tomu s Finem Kontiolou, který jí na všechny tři otázky zákeřně odpověděl jen »To nevím«, už pro ČT neudělá Hana Ježková.

„Iks let jsem pro ni pracovala externě, což má své výhody i nevýhody. V médiích dělám od 16 let a po dlouhé úvaze jsem se rozhodla, že je čas na změnu. Chtěla bych mít o víkendech volno,“ vysvětlila Hanka a ke svým dalším plánům dodala: „O nich nemůžu mluvit. Jsem teď ve výběrovém řízení.“

Monika Čuhelová na Euru ve Francii.
Monika Čuhelová na Euru ve Francii.

Sportovní moderátorka Monika Čuhelová: Flirtují s ní fotbalisté?
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze