VIP Sport

22. srpna 2017 • 05:00

Krásky s mikrofony ČT Monika Čuhelová a Hana Ježková: Utíkají z televize!

Autor:

Umí se upocených sportovců fundovaně zeptat a ještě u toho skvěle vypadají. O to těžší bude pro fanouška překousnut, že reportérky Monika Čuhelová (30) a Hana Ježková (34) v České televizi končí.Léta se srdnatě na veřejnoprávním kanálu rvaly s tím, aby z fotbalistů a hokejistů dostaly víc než to zpropadené »tak určitě«. A šlo jim to náramně. Jenže teď usoudily, že nadešel čas Kavčí hory opustit.

Monika Čuhelová strávila ve fotbalové redakci pět let. „A bylo to krásných pět let,“ vzpomíná. Pro odchod prý hovořilo víc důvodů a tím hlavním byla touha zažít něco nového.

„Ale na plány se mě neptejte. Vlastně žádné nemám. Přesouvám se do Spojených států, kde mám rodinu,“ prozrazuje s tím, že si to za oceánem oblíbila. I proto teď téměř vylučuje, že by se před kamery ještě někdy vrátila. „Nikdy neříkej nikdy, ale teď si to nedokážu představit,“ říká Monika.

O stálici s mikrofonem v ruce však přijdou i hokejoví fanoušci. Další humorný rozhovor podobný tomu s Finem Kontiolou, který jí na všechny tři otázky zákeřně odpověděl jen »To nevím«, už pro ČT neudělá Hana Ježková.

„Iks let jsem pro ni pracovala externě, což má své výhody i nevýhody. V médiích dělám od 16 let a po dlouhé úvaze jsem se rozhodla, že je čas na změnu. Chtěla bych mít o víkendech volno,“ vysvětlila Hanka a ke svým dalším plánům dodala: „O nich nemůžu mluvit. Jsem teď ve výběrovém řízení.“

Reportérky České televize Moniku Čuhelovou a Hanu Ježkovou už na obrazovkách neuvidíme.
Reportérky České televize Moniku Čuhelovou a Hanu Ježkovou už na obrazovkách neuvidíme.

Sportovní moderátorka Monika Čuhelová: Flirtují s ní fotbalisté?
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud