VIP Sport

4. září 2017 • 19:42

Válka u Rooneyho doma: Jak útočníka seřvala manželka? Kolik miliard by stál rozvod?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Filmový šlágr Válka Rosseových v podání Michaela Douglase a Kathleen Turner je proti tomu, co děje u Rooneyových procházka růžovou zahradou. Lumpík Wayne (31) má doma peklo!Soud kvůli řízení v opilosti na krku, muchlování s cizí slečnou a vytočená těhotná manželka na útěku. Tak vypadá italská domácnost v rodině bývalého kapitána anglické reprezentace!

Hvězdný Rooney, který teď střílí góly za Evreton, přestřelil. Během desetihodinové pařby v baru se ztřískal vodkou jako ruský mužik. Do kalného oka mu přitom padla rošťanda Laura (29), či spíše její ochotně nabízené vnady.

„Wayne pořád obdivoval moje prsa a říkal, že by si na ně chtěl sáhnout. Políbili jsme se a objali. Myslím, že chtěl sex,“ popsala, jak se jí »dvořil« fotbalista s týdenní gáží 8,5 milionu korun, ta lepá žena.

Projížďka Wayna Rooneyho s Laurou Simpsonovou spustila velkou aféru
Projížďka Wayna Rooneyho s Laurou Simpsonovou spustila velkou aféru

No a jak byli oba v ráži, zavolali si drožku, z taxíku přelezli do jejího auta a vyrazili, aby si užili noc ještě víc. Jenže v tom zablikal maják policejní patroly! Rooney šoféroval s dávkou 2,5 promile pod kůží a putoval na záchytku. Když bez řidičáku vystřízlivěl, začal se na něj valit vztek manželky Coleen.

Ta kyprá ženuška, která čeká s Waynem už čtvrtého potomka, neuvěřila manželovi, že chtěl Lauře vyprávět na dobrou noc pohádku O princezně na hrášku. Vyprala oba hříšníky z jedné vody na čisto. Sehnala si číslo mobilu svobodné matky Laury, která za bílých dnů pracuje v kanceláři, a pět minut se jí vyptávala, co s jejím mužem prováděli. „Řekla mi, že jsme to neměli dělat,“ citují Lauru Simpson britské portály.

Pak svítila »výslechová lampička« do obličeje Wayneovi. Podle serveru The Sun na něj Coleen řvala: „Svět se mi směje. Jak jsi mi to mohl udělat, když jsem těhotná?“ a prozatím vyřešila lechtivou aféru odchodem.

V hrabství Cheshire opustila společný barák za 170 milionů korun a údajně s myšlenkami na rozvod prchla k rodičům. Rozchod od stolu i od lože stvrzený právníky by prý Waynea stál 2 miliardy korun...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze