VIP Sport

6. září 2017 • 05:00

Přítelkyně Ronalda Georgina: Tyhle lechtivé fotky neměl nikdo vidět!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Možná to znáte. Začnete randit s někým novým a máte strach, aby vás nedohnala minulost. Teď si vezměte, že vaším novým objevem je superstar Cristiano Ronaldo (32). A tak i Georgina Rodríguez mazala na svých sociálních sítích.Jenže ne vždy se povede všechny jedničky a nuly vyzmizíkovat. Portugalský deník Correio de Manha tak vyhrabal z jakéhosi elektronického koše obrázky španělské modelky, které neměl už nikdo vidět.

Prdelka Geroginy stojí za to! Toho si všiml i hvězdný Ronaldo.
Prdelka Geroginy stojí za to! Toho si všiml i hvězdný Ronaldo.

Těžko říct proč, protože na nich není nic, kvůli čemu by se Georgina musela hanbou propadat. Ale stejně si dala tu práci, aby kus své minulosti vymazala. Alespoň na sociální síti…

Budoucí matka čtvrtého potomka fotbalové hvězdy Ronalda (navíc první se známou totožností) asi chtěla jít do vztahu s čistým stolem. Jako někdejší tanečnice v Londýně má asi co tajit.

Real Madrid - Espanyol: Ronaldova paráda! Po jesličkách bouřil stadion
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze