VIP Sport

7. září 2017 • 13:17

Průšvihář Rooney zaskočil manželku ultimátem: Přestaň jezdit na dovolené!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Útočník Wayne Rooney (31) si nemůže být jistý, zda se mu podaří zachránit manželství. Naštvaná manželka Coleen pořád nemůže rozdýchat nejnovější eskapádu svého muže, která málem skončila v posteli cizí ženy, nebýt toho, že opilého fotbalistu zatkla policie za řízení pod značným vlivem alkoholu. Rozlícená paní Rooneyová, která s bývalým kapitánem anglické reprezentace čeká už čtvrté dítě, požaduje, aby Wayne okamžitě nechal pití. Jenže – letní posila Evertonu má taky své podmínky: chce, aby Coleeen přestala trávit tolik času na dovolených.V době, kdy se řeší, zda devítileté manželství Rooneyových, kteří jsou spolu od svých 16 let, vydrží, není průšvihář Wayne tak kajícný, jak by se dalo čekat. Hvězda Evertonu obvinila manželku z toho, že na dovolenou jezdí příliš často. Podle anglických médií Rooney slíbil, že tedy omezí časté návštěvy restauračních zařízení s kamarády, když Coleen na oplátku sníží počet nalétaných mil.

Jen den poté, co se paní Rooneyová údajně rozhodla, že dá manželovi „ještě jednu poslední šanci“, tak fotbalista přišel s vlastním ultimátem. Jen za poslední rok vypočítal manželce deset dovolených, na které si bez něj vyrazila.

Coleen byla v květnu na Barbadosu, v červnu v Řecku, začátkem července v Portugalsku, pak ještě v Madridu, Amsterdamu, na Ibize, v Las Vegas a minulý týden tedy na Mallorce, odkud se vrátila kvůli manželovu průšvihu.

„Coleen pořád zuří a vyhrožuje. Wayne doufá, že se brzy uklidní. Řekl jí, že přestane chodit do hospody, když ona bude víc doma,“ tvrdí zdroj blízký rodině.  

Coleen Rooney na dovolené v Barbadosu, kam zamířila během jednoho měsíce dvakrát.
Coleen Rooney na dovolené v Barbadosu, kam zamířila během jednoho měsíce dvakrát.
 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze