VIP Sport

15. září 2017 • 05:00

Hokejový kouč Růžička si lebedí: Zatracený svět se mění v ráj!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takovou pohodu dlouho neměl. Trenérovi hokejového Chomutova Vladimíru Růžičkovi (54) vychází vše, na co sáhne! Po několikaletých peripetiích je nyní maximálně šťastný.  A to jak v osobním, tak i sportovním životě.Největší radost mu pochopitelně dělá manželka Marie (29), které se pořádně kulatí bříško. Vždyť už je také v osmém měsíci těhotenství!

„Rodina je nad všechny poklady světa,“ pochlubila se na Facebooku brunetka, která co nevidět přivede na svět holčičku. Své první dítě, pro Růžičku bude už třetím potomkem.

A »Růžu« může těšit i jeho druhá láska – hokej! Chomutovští Piráti totiž drtí úplně všechny soupeře. Do extraligy vstoupili skvěle ­– ze tří úvodních zápasů mají plný počet devíti bodů! Protáhnou vítěznou šňůru i dnes proti Jihlavě (17.30)?

Růžička s manželkou Marií vyrazili do Prahy na sushi a do kina.
Růžička s manželkou Marií vyrazili do Prahy na sushi a do kina.

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze