VIP Sport

15. září 2017 • 18:00

Proklatě krátká sukýnka! Sexy Cibulková ukázala kalhotky u formule 1

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Podle barvy je to asi nejkrásnější auto pro ženy. Tenistka Dominika Cibulková se fotila u růžového monopostu týmu formule 1 Force India. Drobná slovenská sportovkyně se navíc předvedla v sexy outfitu s velice krátkou sukní.Do kokpitu závodního speciálu, který stojí desítky milionů korun, by se parádně vešla a klidně by s ním mohla i jezdit. Takovou úlohu ale Dominice Cibulkové neurčili. Slovenská reprezentantka měla hlavně upoutat svou krásou. Vítězka Turnaje mistryň se fotila přímo v britském sídle týmu Force India v rámci reklamní kampaně.

Dominika a její krátká sukně. Formule 1 bledne závistí
Dominika a její krátká sukně. Formule 1 bledne závistí

Společně se stáji F1 mají stejného sponzora, a tak došlo i na nápad, aby se Cibulková vyfotila u růžového monopostu. Na akci si vzala Dominika velice odvážný model, se kterým hraje i na tenisových kurtech. Takhle krátkou sukýnku jakou má Slovenska, nemá žádná její rivalka. Drobná kráska z Bratislavy totiž dobře ví, jak upoutat pozornost.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze