VIP Sport

15. září 2017 • 18:00

Proklatě krátká sukýnka! Sexy Cibulková ukázala kalhotky u formule 1

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Podle barvy je to asi nejkrásnější auto pro ženy. Tenistka Dominika Cibulková se fotila u růžového monopostu týmu formule 1 Force India. Drobná slovenská sportovkyně se navíc předvedla v sexy outfitu s velice krátkou sukní.Do kokpitu závodního speciálu, který stojí desítky milionů korun, by se parádně vešla a klidně by s ním mohla i jezdit. Takovou úlohu ale Dominice Cibulkové neurčili. Slovenská reprezentantka měla hlavně upoutat svou krásou. Vítězka Turnaje mistryň se fotila přímo v britském sídle týmu Force India v rámci reklamní kampaně.

Dominika a její krátká sukně. Formule 1 bledne závistí
Dominika a její krátká sukně. Formule 1 bledne závistí

Společně se stáji F1 mají stejného sponzora, a tak došlo i na nápad, aby se Cibulková vyfotila u růžového monopostu. Na akci si vzala Dominika velice odvážný model, se kterým hraje i na tenisových kurtech. Takhle krátkou sukýnku jakou má Slovenska, nemá žádná její rivalka. Drobná kráska z Bratislavy totiž dobře ví, jak upoutat pozornost.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze