VIP Sport

18. září 2017 • 15:02

Největší český hokejový průšvihář promluvil! Jak to bylo se sexem v kostele?

Autor:

Na Slovensku si udělal velké jméno a to nejen díky skvělým výkonům na ledě. Český hokejista Lukáš Říha (36) se především proslavil bouřlivým životem. Za pozitivní dopingový test nesměl dva roky hrát, byl načapán v nevěstinci a dokonce se miloval v kostele s přítelkyní.Hokejový útočník snad přitahuje průšvihy. Když už podniká něco zakázaného, skoro vždy se to provalí. „Vždycky jsem byl v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Nikdy to nebylo tak, že bych ty situace cíleně vyhledával. Někdy se prostě vyskytnete jen na nepravém místě a ani za nic pořádně nemůžete,“ povzdechl si Lukáš Říha v rozhovoru pro hokej.cz.

Říha v dresu Osvětimi.
Říha v dresu Osvětimi.

Ve vzpomínkách se vrátil asi k nejznámějšímu skandálu – sexu v kostele! „Jiní tam natáčejí porno a my nemůžeme nic,“ kroutil hlavou hokejista a už v minulosti nastínil, co se tam tehdy přesně odehrálo.

„Zavřeli jsme dveře od zpovědnice a tam se líbali. Přítelkyně mi seděla na kolenech, v tom nás přistihla jedna babka. K ničemu jinému tak ani dojít nemohlo. Pak paní začala křičet a přišli tam další lidé. Přítelkyně dostala od nějakého muže facku a na místo dorazila také policie,“ upřesnil Říha pro slovenský deník Plus jeden deň.

Neslavně dopadla i jeho návštěva nevěstince. „Jednou před play off jsme neměli kam se jít bavit, tudíž jsme jeli do Žiliny, aby nás v Martině nikdo neviděl. Šli jsme do bordelu, ale fakt jen posedět. Přijdeme tam a za dvě minuty velká razie. Co s tímhle můžete dělat?“ pousmál se Říha, který nyní hraje hokej v polské Osvětimi. Tak snad alespoň tady žádný skandál neprovede.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze