VIP Sport

Ondřej Němec
30. září 2017 • 11:40

„Ty vole, asi jo!“ zarapovali Dostál a Cristovao před nadšeným davem

720p360p
Překvapení na afterparty! S Cristovaem vystoupil Josef Dostál
###BLOK-TOP-VIDEA###

Žluté lázně na břehu pražské Vltavy zažily obří koncert Bena Cristovao. Na protějším břehu sídlí loděnice Dukly Praha, kde trénuje i kajakář Josef Dostál. A právě dvoumetrový olympionik se stal překvapením na afterpárty koncertu, když společně s populárním zpěvákem zarapoval hit ASIO. „Neskutečně jsem si to užil,“ zářil nadšením aktuální mistr světa. Tihle dva si padli do noty už dávno. Dokonce si spolu vyměnili sportovní disciplíny. Nejúspěšnější český kajakář Josef Dostál oblékl kimono, aby vyzkoušel techniky brazilského jiu jitsu a známý zpěvák a bojovník Ben Cristovao už několikrát zasedl do sportovního kajaku. Poprvé ale stáli na jednom pódiu.

Překvapení na afterparty! S Cristovaem vystoupil Josef Dostál
720p 360p
„Ty vole, asi jo!“ hřměli Dostál a Cristovao před nadšeným davem.

„Trochu mi ztuhly nohy, protože jsem zvyklý vystupovat před takhle velikým publikem jen na kajaku,“ vysvětloval pobaveně své dojmy olympionik a několikanásobný mistr světa. „Tohle bylo trošku něco jiného. Když už něco provádím s hlasivkami, tak většinou jenom řvu. Bylo to neskutečný! Jsem hrozně rád, že mě tam Ben vzal. Neskutečně jsem si to užil,“ dodal rozzářený Dostál.

Ben musel pochytit techniku, ale na vodě si vedl slušně
Ben musel pochytit techniku, ale na vodě si vedl slušně
 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze