VIP Sport

1. října 2017 • 16:35

Největší fanynky viceprezidenta Juventusu: Když si holky Nedvědovy vyrazí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má za sebou fantastickou kariéru, doma spokojenou rodinu, »džob« snů a spoustu peněz. Život viceprezidenta Juventusu Pavla Nedvěda (45) nemá k dokonalosti daleko. A dokonalé také je, když si jeho holky vyrazí. Private jetem tam, kam chtějí…Dávno už spolu netráví tolik času, jako dřív. Dcera Ivana taky už není malá holčička. Vyrostla z ní fešanda, rodiče ji vyslali na studia do Švýcarska, našla si nového kluka. Letí to…

A tak není divu, že Ivana zavzpomíná na mamku a chvíle, které spolu prožili. Prožívá to vlastně dvakrát, když dává fotky z minulosti na sociální síť. Jí i mamince září oči, jsou šťastné a privátním letadlem míří, kdo ví kam.

„Ty vzpomínky, když jsme spolu,“ napsala k fotce na Instagramu, kde to vážně žije. Mezi posledními snímky nechybí ani návštěva stadionu Juventusu, na kterých Nedvědovi a spol. fandí, co jí hlasivky stačí.

Vazby na rodiče jsou silné. Nedá se to přehlédnout snad z žádné fotografie. Vítěz Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy z roku 2003 musí být hrdý, jaké zlatíčka má doma. A nesmíme zapomenout ani na syna Pavla. Byl to v osmi letech právě on, kdo tátu přemluvil, aby vzal práci ve vedení »Staré dámy«. Ještě, že dětem naslouchá!

Rodinné pouto je u Nedvědů velmi silné.
Rodinné pouto je u Nedvědů velmi silné.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze