VIP Sport

1. října 2017 • 16:35

Největší fanynky viceprezidenta Juventusu: Když si holky Nedvědovy vyrazí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má za sebou fantastickou kariéru, doma spokojenou rodinu, »džob« snů a spoustu peněz. Život viceprezidenta Juventusu Pavla Nedvěda (45) nemá k dokonalosti daleko. A dokonalé také je, když si jeho holky vyrazí. Private jetem tam, kam chtějí…Dávno už spolu netráví tolik času, jako dřív. Dcera Ivana taky už není malá holčička. Vyrostla z ní fešanda, rodiče ji vyslali na studia do Švýcarska, našla si nového kluka. Letí to…

A tak není divu, že Ivana zavzpomíná na mamku a chvíle, které spolu prožili. Prožívá to vlastně dvakrát, když dává fotky z minulosti na sociální síť. Jí i mamince září oči, jsou šťastné a privátním letadlem míří, kdo ví kam.

„Ty vzpomínky, když jsme spolu,“ napsala k fotce na Instagramu, kde to vážně žije. Mezi posledními snímky nechybí ani návštěva stadionu Juventusu, na kterých Nedvědovi a spol. fandí, co jí hlasivky stačí.

Vazby na rodiče jsou silné. Nedá se to přehlédnout snad z žádné fotografie. Vítěz Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy z roku 2003 musí být hrdý, jaké zlatíčka má doma. A nesmíme zapomenout ani na syna Pavla. Byl to v osmi letech právě on, kdo tátu přemluvil, aby vzal práci ve vedení »Staré dámy«. Ještě, že dětem naslouchá!

Rodinné pouto je u Nedvědů velmi silné.
Rodinné pouto je u Nedvědů velmi silné.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze