VIP Sport

11. října 2017 • 05:00

Zoufalý tenista Becker. Bude muset kvůli dluhům prodat i trofeje z Wimbledonu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na největší úspěchy kariéry mu možná zůstanou pouze vzpomínky. Bývalý slavný tenista Boris Becker je v ještě větších finančních problémech, než se předpokládalo. Podle německých médií dluží trojnásobný vítěz Wimbledonu v přepočtu 1,5 miliardy korun! Právě o poháry nejen z Wimbledonu už může brzy přijít.V sedmnácti letech vyhrál Boris Becker jako nejmladší hráč v historii legendární Wimbledon. Jen na kurtech vydělal během úspěšné kariéry přes 550 milionů korun a další desítky milionů korun získal díky reklamním smlouvám, komentování v televizi a trénování například Srba Novaka Djokoviče.

Boris Becker v dobách své největší slávy
Boris Becker v dobách své největší slávy

Němec se snažil finančně přilepšit investováním, ale to se mu nepodařilo a přijde zřejmě o vše. Už několik let totiž není schopen splatit dluh, který se vyšplhal na astronomických 1,5 miliardy korun a soud ho v létě poslal do insolvence.

Reálně tak hrozí, že přijde i o trofeje z Wimbledonu. Celkem vyhrál ve dvouhře 49 titulů na okruhu ATP z toho i dvakrát Australian Open a jednou US Open.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze