VIP Sport

23. října 2017 • 14:52

Ester fotila, Berdych se cachtal v bazénu: Pak útočila volavka!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Manželka Ester (24) ho prý unesla do ráje, tak si tam užívá naplno. „Maledivy jsou kouzelné místo, rád se sem vracím,“ řekl tenista Tomáš Berdych (32) o své tradiční dovolenkové destinaci. Ta se obšem z ráje proměnila na ne tak úplně bezpečný ostrov...Ono nejde jen o klidné místo, kde si manželé Berdychovi v tichosti odpočinou. K blankytnému moři a Vrací se sem i z důvodu, že tu Tomáš před třemi lety požádal svoji milovanou Ester o ruku.

Romantika, relax, sluníčko… Nic jim na dovolené nechybí. Když Berdych relaxoval v bazénku a kochal se výhledem na Indický oceán, přiletěl za ním na návštěvu pták.

„Nazdárek,“ pozdravil zvědavou volavku, která pátrala, co ulovit. Naštěstí si nevybrala Berdycha, jenž kvůli bolavým zádům předčasně ukončil sezonu, naštěstí neklofla, a on tak mohl pokračovat v rozjímání o své tenisové budoucnosti. „V lednu na soupeře zase vlétnu!“ měl po ptákově návštěvě jasno.

Berdychovi dovolenkují v oblíbené destinaci na Maledivách.
Berdychovi dovolenkují v oblíbené destinaci na Maledivách.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze