VIP Sport

23. října 2017 • 14:52

Ester fotila, Berdych se cachtal v bazénu: Pak útočila volavka!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Manželka Ester (24) ho prý unesla do ráje, tak si tam užívá naplno. „Maledivy jsou kouzelné místo, rád se sem vracím,“ řekl tenista Tomáš Berdych (32) o své tradiční dovolenkové destinaci. Ta se obšem z ráje proměnila na ne tak úplně bezpečný ostrov...Ono nejde jen o klidné místo, kde si manželé Berdychovi v tichosti odpočinou. K blankytnému moři a Vrací se sem i z důvodu, že tu Tomáš před třemi lety požádal svoji milovanou Ester o ruku.

Romantika, relax, sluníčko… Nic jim na dovolené nechybí. Když Berdych relaxoval v bazénku a kochal se výhledem na Indický oceán, přiletěl za ním na návštěvu pták.

„Nazdárek,“ pozdravil zvědavou volavku, která pátrala, co ulovit. Naštěstí si nevybrala Berdycha, jenž kvůli bolavým zádům předčasně ukončil sezonu, naštěstí neklofla, a on tak mohl pokračovat v rozjímání o své tenisové budoucnosti. „V lednu na soupeře zase vlétnu!“ měl po ptákově návštěvě jasno.

Berdychovi dovolenkují v oblíbené destinaci na Maledivách.
Berdychovi dovolenkují v oblíbené destinaci na Maledivách.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze