VIP Sport

23. října 2017 • 22:10

Ujfaluši prozradil, kde a jak balí holky. Ulovil takhle i Ochotskou s Vignerovou?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Býval to největší playboy fotbalového národního týmu. Obránce Tomáš Ujfaluši se těšil přízni těch nejkrásnějších žen v republice. V talkshow Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, kde na přitažlivé ženy naráží, a jak je pak loví.Pořad Tiki-Taka je zaměřený na fotbal, ale hlavně dění kolem něj. A do toho patří i společenský život a vztahy. Jak například řeší souboj o modelky fotbalisté s hokejisty?

„My se s fotbalistama o holky nepřetahujeme. Prostě se pohybujeme ve stejném rybníčku,“ řekl útočník Jiří Tlustý, který randil s bývalou partnerkou Jaromíra Jágra moderátorkou Innou Puhajkovou. Poměr měl i s Agátou Prachařovou za svobodna Hanychovou.  

Jak a kde balí sportovci modelky a moderátorky?
1080p 720p 360p

„Potkáváme se ve stejných podnicích. Sejdeme se třeba s klukama na pivo, pak zajdeme v centru Prahy do těch známých podniků a atmosféra začne houstnout,“ prozradil Ujfaluši, jehož si ihned spojíte s moderátorkou Michaelou Ochotskou nebo modelkou Anetou Vignerovou. A jak někdejší fotbalista Fiorentiny nebo Hamburku loví ženy?

„Pak už jen s klukama probíráme, jestli hodíme očíčko nebo půjdeme domů,“ smál se tajemně Ujfaluši a v současnosti už tak často děvčata nenahání. „Chodili jsme tam častěji, když jsme byli mladší. Přeci jenom stárneme a jsme moudřejší,“ tvrdí Ujfaluši a odtajnil, jak pozná na ženách, že jsou na lovu sportovců. „Z těch modelek a krásných holek je to doslova cítit.“

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze