VIP Sport

24. října 2017 • 13:13

Kdo tu potřebuje doktorku? Sexy soupeřka Koukalové hledá pacienty!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Předhání se s Češkou Gabrielou Koukalovou (27) o titul Miss biatlon. Je krásná, vtipná a navíc má velkou fantazii! Italka Dorothea Wierer (27) poskytla fanouškům informaci k nezaplacení, prý pokud potřebují zdravotní sestřičku, stačí napsat. Hledá pacienty!Jak na tohle ta modrooká holka přišla? Skáče s padákem, jezdí na kole, ráda vystavuje své božské tělo na slunci, ale... Tohle tady ještě nebylo!

Dorothea, která má z olympijské týmové štafety v Soči bronzovou medaili, se na sociální síti pochlubila další, tentokrát poněkud vyzývavou, aktivitou. „Jestli někdo potřebuje ošetřit, jsem připravena,“ napsala dráždivě k fotce, kde je oblečena jako zdravotní sestřička a v ruce drží pořádně velkou injekci.

Wierer jako sestřička hledá pacienty.
Wierer jako sestřička hledá pacienty.

Důležité je zmínit, že nevypadá jako sestřička, na níž jsme zvyklí z nemocnice, spíše je podobná herečce z filmů pro dospělé! I její vzkaz zní poněkud provokativně.

Vzhledem k tomu, že patří mezi nejhezčí biatlonistky světa a s Koukalovou na pomyslném žebříčku krásy bojuje o zlato, dokáže to s fanoušky pořádně zamávat. Tak snad Gabriela doléčí bolavá lýtka a v sezoně je opět uvidíme vedle sebe. Tenhle obrázek by rozhodně stál za to!

Tohle štáb mezinárodní unie přehnal: Tajně točili prsa Koukalové! - čtěte ZDE »

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze