VIP Sport

24. října 2017 • 16:56

Děsivá zpověď slavné gymnastky: V 15 mě znásilnil šestinásobný olympijský vítěz!

Autor:

Byla to její největší potupa v životě. Ukrajinská gymnastka Tatiana Gutsuová po 26 letech prozradila, že jí sexuálně zneužil její kolega šestinásobný olympijský vítěz a zasloužilý mistr sportu SSSR Vitalij Ščerbo.Čtyřnásobná olympijská medailistka (z toho dvakrát zlatá) z Her v Barceloně 1992 napsala na sociální síť, že se v minulosti stala obětí znásilnění. Na závodech v německém Stuttgartu v roce 1991 ji prý zneužil tehdy devatenáctiletý gymnastický kolega Vitalij Ščerbo a další dva lidé na pokoji tomu přihlíželi!

Tatiana Gutsuová byla zneužita běloruským hrdinou
Tatiana Gutsuová byla zneužita běloruským hrdinou

Jedním z nich byl údajně další gymnasta Rustam Šaripov, kterému nyní Gutsuová poslala srdcervoucí vzkaz. „Děkuji ti za to, že jsi svým tělem chránil přítele, ale ne patnáctileté děvčátko,“ napsala bývalá gymnastka.

Ščerba pak za jeho čin vytrestal osud. Kamarád ho okradl o veškeré finanční úspory a manželka se mu vážně zranila při autonehodě. Běloruský gymnasta propadl alkoholu a strašně přibral.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze