VIP Sport

25. října 2017 • 14:00

Ženský k plotně? Tahle sexy hokejistka s Růžičkou vůbec nesouhlasí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jeden z jeho nejslavnějších, ale i nejkontroverznějších výroků. Jako trenér národního hokejového týmu řekl Vladimír Růžička na olympijských hrách, že místo hokeje by ženy měly vařit doma bramboračku. Americká hvězda Hilary Knightová dokazuje, že český kouč nemá pravdu a chce o tom všechny pochybovače přesvědčit.Před sedmi lety byl růžička nepříčetný, když se musel jeho tým stěhovat na čtvrtfinále olympiády do jiné haly, kvůli vyvrcholení ženského hokejového turnaje. „To nechápu. Ženský hokej… Ať stojí doma s vařečkami a vaří bramborovou polívku,“ zuřil tehdy trenér.

Na svém názoru nic nezměnil ani teď, když se mu narodila už druhá dcera. „Budu ji podporovat ve sportování, ale hokej hrát nebude,“ řekl nedávno deníku Sport.

Hilary fotila pro ESPN Body Issue
Hilary fotila pro ESPN Body Issue

Na podobná slova je háklivá sedminásobná mistryně světa Hilary Knightová. „V dnešní době musí být prioritou začlenění a rovnost pohlaví. Je rok 2017 a jako společnost jsme udělali mnoho pokroků, ale stále jsme daleko od dosažení těchto cílů,“ tvrdí osmadvacetiletá Američanka a nebrání se ani tomu, že by si v budoucnu zahrála hokej s muži v profesionální soutěži.

„Potenciálně to je možné a myslím si, že by to bylo opravdu skvělé,“ přeje si Knightová. Pod Růžičkou v Chomutově ale asi Hilary nikdy nenastoupí.

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze