VIP Sport

25. října 2017 • 05:00

To je kost! Svlékající se kráska je sestra slavného českého hokejisty

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to kost! Sestra hokejového brankáře Michala Neuvirtha (29) se odhalila u bazénu v Las Vegas. Do města hazardu se modelka Petra Neuvirthová (27) vypravila díky nedávnému vítězství v soutěži Czech&Slovak Photo Girl.Zatímco večery trávila na vyhlášených show, tropické dny si užívala u hotelového bazénu. „Já miluji takové počasí! Nesnáším podzim a zimu,“ svěřila Blesku Petra u průzračné vody v hotelu Stratosféra, kam chodila v plavkách s drahými kameny od návrhářky Anety Dědkové.

Co na ni říkáte? To je sestra gólmana Philadelphie Flyers Michala Neuvirtha.
Co na ni říkáte? To je sestra gólmana Philadelphie Flyers Michala Neuvirtha.

Během focení se neváhala pustit do erotických póz. „Snad mě přítel nezabije,“ vtipkovala modelka, kterou její partner do USA nedoprovázel. S bráchou Michalem se v Americe bohužel nesetkala.

„Má toho hodně. A jeho tým Philadelphia Flyers tady bohužel teď nehrál. Tak jsem se byla alespoň podívat na zápase týmu Las Vegas se St. Louis. Byl to pěkný hokej. A Vegas, které vyhrálo, jsem fandila,“ dodala.

Na prvním rande jsme potkali Vorase a ten to roznesl v kabině, řekl o vztahu s Gudasovou Neuvirth
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze