VIP Sport

26. října 2017 • 14:35

Zemřel kouč tenisových hvězd! Jan Bedáň (†66) vedl na vrchol i sestry Plíškovy

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vedl je při cestě do velkého tenisu. Teď ale sestry Plíškovy o bývalého trenéra navždy přišly. Jan Bedáň (†66) totiž náhle zemřel.Káju (Karolínu) a Tyndu (Kristýnu), jak dvojčata familiérně oslovoval, koučoval před sedmi lety. A podle jeho tehdejších slov si společně padli do noty.

Podívejte se na unikátní fotky ze začátku kariéry Karolíny a Kristýny Plíškových:

1992. Holčičky Karolína a Kristýna Plíškovy byly jedna jako druhá.
1992. Holčičky Karolína a Kristýna Plíškovy byly jedna jako druhá.

„Byli jsme na turné po Japonsku, které trvalo šest týdnů. Valná většina tenistek by tak dlouhodobé odloučení těžce snášela. V našem případě však nejlepší výsledky byly dosaženy právě v závěru, což svědčí o dobrém zvládnutí tohoto problému,“ vzpomínal Bedáň.

Kromě sester Plíškových také úspěšně vedl vlastní dceru Danielu "Dáju" Bedáňovou (34), které v roce 2002 pomohl až na 16. místo světového žebříčku. Rozloučení s Janem Bedáněm proběhne v pondělí v Brně.

Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
720p 360p

Kuriózní skreč Kristýny Plíškové. V Číně strčila palec do větráku a skončila v slzách
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze