VIP Sport

26. října 2017 • 21:22

Tady si Serena udělala dítě? To je její ložnice, dům prodává za čtvrt miliardy!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Máte jedinečnou šanci. Bývalá světová jednička tenistka Serena Williamsová prodává svou přepychovou vilu v Los Angeles. Fanoušci tak mají nyní možnost nakouknout do jejího nejintimnějšího soukromí skrze snímky z realitní společnosti. Nahlédnout tak můžete například i do ložnice legendární hráčky.Serena se zbavuje luxusní nemovitosti zřejmě kvůli tomu, že se nastálo stěhuje k otci svého dítěte, miliardáři Alexisovi Ohanianovi. Dům postavený v roce 1935 v prestižní čtvrti Bel-Air koupila tenistka před 11 lety za 6 milionů dolarů (130 milionů korun). Nyní ho chce prodat za dvojnásobek a tahle suma při růstu nemovitostí není vůbec nereálná.

Bazén u domu Sereny v Bel Air
Bazén u domu Sereny v Bel Air

V domě se nachází šest ložnic a sedm koupelen. Velká kuchyň i prosklený obývací pokoj s vysokým stropem, kde je dokonce i malý bar. V nemovitosti se nachází i nezbytná posilovna a u vily je i obrovský bazén.

Na snímcích můžete nahlédnout i do ložnice Sereny, kde možná počala s podnikatelem Ohanianem dceru Alexis.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze