VIP Sport

26. října 2017 • 21:22

Tady si Serena udělala dítě? To je její ložnice, dům prodává za čtvrt miliardy!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Máte jedinečnou šanci. Bývalá světová jednička tenistka Serena Williamsová prodává svou přepychovou vilu v Los Angeles. Fanoušci tak mají nyní možnost nakouknout do jejího nejintimnějšího soukromí skrze snímky z realitní společnosti. Nahlédnout tak můžete například i do ložnice legendární hráčky.Serena se zbavuje luxusní nemovitosti zřejmě kvůli tomu, že se nastálo stěhuje k otci svého dítěte, miliardáři Alexisovi Ohanianovi. Dům postavený v roce 1935 v prestižní čtvrti Bel-Air koupila tenistka před 11 lety za 6 milionů dolarů (130 milionů korun). Nyní ho chce prodat za dvojnásobek a tahle suma při růstu nemovitostí není vůbec nereálná.

Bazén u domu Sereny v Bel Air
Bazén u domu Sereny v Bel Air

V domě se nachází šest ložnic a sedm koupelen. Velká kuchyň i prosklený obývací pokoj s vysokým stropem, kde je dokonce i malý bar. V nemovitosti se nachází i nezbytná posilovna a u vily je i obrovský bazén.

Na snímcích můžete nahlédnout i do ložnice Sereny, kde možná počala s podnikatelem Ohanianem dceru Alexis.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze