VIP Sport

29. října 2017 • 05:10

Dům hříchu je na prodej! Tady Vonnová ukázala prdelku i nahotila s Woodsem

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Za stěnami tohoto domu se odehrávaly orgie. Sjezdařská královna Lindsey Vonnová prodává luxusní novostavbu v Los Angeles za 3,8 milionu dolarů (82 mil. Kč). Podívejte se do míst, kde si lyžařka užívala radovánek s golfistou Tigerem Woodsem.Tady nabírala sílu před zimní sezonou a na velké terase často olympijská vítězka chytala bronz. Během opalování Vonnovou nedávno nachytali fotografové a snímky jejího pozadí následně obletěly svět.

Další fotografie si tu často pořizovala sama, a ne vždy na nich byla oblečená. Nahé snímky pak posílala svému tehdejšímu příteli, golfistovi Tigerovi Woodsovi.

Televize je zabudovaná do stěny.
Televize je zabudovaná do stěny.

Ten jí oplácel stejnou mincí a jejich hanbaté fotografie se zásluhou podlého útoku hackera objevily na internetu. Dům Vonnové v Beverly Grove u Los Angeles byl postaven před dvěma lety a přímo pro potřeby nejlepší lyžařky světa. Už o rok později si pořídila nový větší dům v západní části Hollywoodu. Menší nemovitosti se tak rozhodla zbavit.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze