VIP Sport

29. října 2017 • 05:10

Dům hříchu je na prodej! Tady Vonnová ukázala prdelku i nahotila s Woodsem

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Za stěnami tohoto domu se odehrávaly orgie. Sjezdařská královna Lindsey Vonnová prodává luxusní novostavbu v Los Angeles za 3,8 milionu dolarů (82 mil. Kč). Podívejte se do míst, kde si lyžařka užívala radovánek s golfistou Tigerem Woodsem.Tady nabírala sílu před zimní sezonou a na velké terase často olympijská vítězka chytala bronz. Během opalování Vonnovou nedávno nachytali fotografové a snímky jejího pozadí následně obletěly svět.

Další fotografie si tu často pořizovala sama, a ne vždy na nich byla oblečená. Nahé snímky pak posílala svému tehdejšímu příteli, golfistovi Tigerovi Woodsovi.

Televize je zabudovaná do stěny.
Televize je zabudovaná do stěny.

Ten jí oplácel stejnou mincí a jejich hanbaté fotografie se zásluhou podlého útoku hackera objevily na internetu. Dům Vonnové v Beverly Grove u Los Angeles byl postaven před dvěma lety a přímo pro potřeby nejlepší lyžařky světa. Už o rok později si pořídila nový větší dům v západní části Hollywoodu. Menší nemovitosti se tak rozhodla zbavit.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud