VIP Sport

30. října 2017 • 12:09

Uzdrav se, nebo... Manžel Petr „vyhrožoval“ nešťastnici Koukalové pěstí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Paní Koukalová odletěla do Finska jako »paní Pokorná«. Ne, biatlonová kráska Gabriela (27) necestovala na kemp reprezentace inkognito, ale s notnou dávkou úcty k životu.Kvůli záhadné chorobě lýtek dosud kloudně netrénovala a v posledních dnech ji navíc sklátila chřipka. Gabča teď k zármutku svému i zástupů fanoušků ví, že vlastně neví, co bude se sezonou.

Gabriela Koukalová před odletem do Finska s manželem Petrem
Gabriela Koukalová před odletem do Finska s manželem Petrem

Kde je olympiáda?

„Zatím jsem dělala jen to, co mi bolest dovolila, a toho nebylo mnoho. K ničemu se tak nemohu upínat. Nepřemýšlím proto teď vůbec nad tím, kdy bych mohla zahájit sezonu nebo zdali pojedu v únoru na olympiádu,“ pronesla Gábina, když ji manžel doprovázel na Ruzyň.

A jakoby se jí snažil k uzdravení donutit i pod pohrůžkou násilí, fotky zachycují, jak jí dává "čuchnout" zaťaté pěsti...

„Jednoduše na to nedokážu odpovědět. Vím jen, že na to nejsem v danou chvíli vůbec fyzicky připravená,“ špitla Gabriela Koukalová své pasti nejistoty a s povzdychem připojila: „Pokorně si od života beru to, co mi dává, co dovolí.“

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze