VIP Sport

30. října 2017 • 17:29

Měsíc byl bez lásky. Za Jágrem přiletěla Veronika. Narazí na sokyni Kobzanovou?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Od té doby, co začátkem října odcestoval do Kanady, se neviděli. Hokejista Jaromír Jágr (45) se vydal na svou poslední štaci v NHL a podepsal kontrakt s Calgary se základním platem na milion dolarů ročně. V Česku nechal svou partnerku Veroniku, která se dočkala opětovného shledání skoro až po měsíci.Oba měli spoustu práce. Jágr na sobě maká, aby se předvedl ve své poslední sezoně v NHL. Za Calgary zatím stihl odehrát pět zápasů a připsal si dvě přihrávky na gól. Celý minulý týden však nehrál kvůli nespecifikovanému zranění v dolní části těla.

Nyní už by se měl ale do sestavy pomalu vracet. Jeho Veronika přiletěla v ideální dobu, kdy Jágrův tým čeká série domácích zápasů, která potrvá až do 13. listopadu.

Nedělní utkání Calgary s Washingtonem sledovala Kopřivová z tribuny a kanadskému klubu přinesla štěstí, když vyhrál 2:1.

Veronika Kopřivová si užívala dovolenou na Ibize bez Jaromíra Jágra
Veronika Kopřivová si užívala dovolenou na Ibize bez Jaromíra Jágra

„Po dvou letech zažíváme zimu a vidíme snížek,“ napsala na Instagram Kopřivová, ke snímku z Calgary. Poslední dvě sezony totiž s Jágrem žila na slunné Floridě a nyní si musí zvykat na drsnější podnebí.

Pořádné horko by ji mohlo být, jestli narazí na Dianu Kobzanovou, partnerku Jágrova spoluhráče Michaela Frolíka. Obě dámy se nemusejí a škorpí se spolu na sociálních sítích.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze