VIP Sport

30. října 2017 • 17:29

Měsíc byl bez lásky. Za Jágrem přiletěla Veronika. Narazí na sokyni Kobzanovou?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Od té doby, co začátkem října odcestoval do Kanady, se neviděli. Hokejista Jaromír Jágr (45) se vydal na svou poslední štaci v NHL a podepsal kontrakt s Calgary se základním platem na milion dolarů ročně. V Česku nechal svou partnerku Veroniku, která se dočkala opětovného shledání skoro až po měsíci.Oba měli spoustu práce. Jágr na sobě maká, aby se předvedl ve své poslední sezoně v NHL. Za Calgary zatím stihl odehrát pět zápasů a připsal si dvě přihrávky na gól. Celý minulý týden však nehrál kvůli nespecifikovanému zranění v dolní části těla.

Nyní už by se měl ale do sestavy pomalu vracet. Jeho Veronika přiletěla v ideální dobu, kdy Jágrův tým čeká série domácích zápasů, která potrvá až do 13. listopadu.

Nedělní utkání Calgary s Washingtonem sledovala Kopřivová z tribuny a kanadskému klubu přinesla štěstí, když vyhrál 2:1.

Veronika Kopřivová si užívala dovolenou na Ibize bez Jaromíra Jágra
Veronika Kopřivová si užívala dovolenou na Ibize bez Jaromíra Jágra

„Po dvou letech zažíváme zimu a vidíme snížek,“ napsala na Instagram Kopřivová, ke snímku z Calgary. Poslední dvě sezony totiž s Jágrem žila na slunné Floridě a nyní si musí zvykat na drsnější podnebí.

Pořádné horko by ji mohlo být, jestli narazí na Dianu Kobzanovou, partnerku Jágrova spoluhráče Michaela Frolíka. Obě dámy se nemusejí a škorpí se spolu na sociálních sítích.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze