VIP Sport

30. října 2017 • 17:48

Koller se ptal herce: Ve Spartě na mě řvali i vlastní fanoušci. Nebyl jsi to ty?

Autor: ,
1080p720p360p
Koller se ptá herce Novotného: Na mě řvali i fanoušci Sparty. Nebyl jsi to ty?
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je historicky nejlepším střelcem české fotbalové reprezentace. Útočník Jan Koller ale ne vždy sklízel potlesk a obdiv. Hlavně v začátcích své profesionální kariéry si musel vyslechnout nadávky a dokonce i od vlastních fanoušků během působení na Spartě. Jak na to legendární střelec vzpomíná? I o tom hovořil v pořadu Tiki Taka na O2 TV Sport. V neděli na Letné nastoupil další slavný útočník a někdejší Kollerův reprezentační parťák Milan Baroš. Ostravský miláček musel během utkání čelit vulgárním pokřikům na svou adresu. Po zápase pak tvrdil, že to nevnímal.

Tomu se jen usmál jeho bývalý parťák z reprezentace Jan Koller. „Určitě to slyšel, a pak to fanouškům vrátil, když mluvil o tom, že je Sparta průměrná,“ smál se Koller, který si sám zažil jaké to je být v nemilosti u diváků na stadionu.  

„Na mě pokřikovali na Spartě i vlastní fanoušci,“ prozradil bývalý útočník Jan Koller a obrátil se na vedle sedícího herce Davida Novotného, se kterým hraje fotbal za tým osobností Real Top Praha. „To jsi byl možná ty? Já ti můžu poděkovat, hodně mě to psychicky posílilo a nakoplo. Já ti děkuju, Davide,“ řekl s úsměvem a oba si za potlesku a hlasitého smíchu ve studiu podali ruku.

Kollerova kariéra pak byla skutečně skvostná. Zahrál si za Anderlecht, Dortmund,  Monako nebo Norimberk. V reprezentaci dal rekordních 55 branek.

Koller se ptá herce Novotného: Na mě řvali i fanoušci Sparty. Nebyl jsi to ty?
1080p 720p 360p

Honzo, pojďte k nám! Koller dal gól, sedřel kolena a zářil i v televizi
1080p 720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud