VIP Sport

31. října 2017 • 17:11

Halloween u sportovců: Jágr jako kosmický mýval, Batman Ovečkin a sexy tenistka

Autor:
 • Podívejte se, v jakých halloweenských maskách si vyrazili do společnosti známí sportovciPodívejte se, v jakých halloweenských maskách si vyrazili do společnosti známí sportovciFOTO:

  Měl z nich jít strach, ale spíš ostatní pobaví. Slavní sportovci pojali Halloween v humorném duchu. Na Památku zesnulých se převlékli většinou za komiksové hrdiny nebo filmové postavy a nechyběla mezi nimi ani jedna sexbomba.

 • Tenisová Pamela Anderson

  Kanadské tenistce Eugenie Bouchardová se poslední dobou na kurtech moc nedaří. Fanoušky si alespoň hýčká na sociálních sítích, kam umisťuje odvážné snímky. Jinak tomu nebylo ani na Halloween, kdy se převlékla za záchranářku z Pobřežní hlídky. V červených plavkách, ale neměla takové vnady jako seriálové hrdinky v čele s Pamelou Andersonovou.

  Tenistka Buchardová jako členka Pobřežní hlídkyTenistka Buchardová jako členka Pobřežní hlídky

 • Souboj galaxií v Calgary

  Veselo bylo i v Calgary. Hokejisté Flames vyrazili na párty ve stylu sci-fi. Jaromír Jágr se s partnerkou Veronikou oblékl do postav filmu Strážci Galaxie. Útočník šel za Raketového mývala a jeho milá za nelítostnou vražedkyni Gamoru. Ve stylu Hvězdných válek se objevila dvojice Michael Frolík a Diana Kobzanová. Hokejista měl dokonalý kostým pána temnoty Dartha Vadera a modelka vojáka Stormtroopera.

  Jágr s Veronikou šli na Halloween jako Strážci galaxieJágr s Veronikou šli na Halloween jako Strážci galaxie

 • Ruský Batman s kočkou

  Ruská hvězda Alexander Ovečkin se proměnil na Halloween v netopýřího muže. Víc jak jeho brnění komiksového Batmana poutala pozornost útočníkova manželka Anastázie, která se vystrojila jako Kočičí žena.

  Ovečkin šel za Batmana a jeho žena za CatwomenOvečkin šel za Batmana a jeho žena za Catwomen

 • Dalmatin se zlou paničkou

  Americký hokejista T. J. Oshie se navlékl do plyšového kostýmu flekatého psího miláčka a manželka Lauren byla za zlou paničku Cruellu De Vil ze slavné kreslené pohádky 101 Dalmatinů.

  Hokejista T.J. Oshie jako DalmatinHokejista T.J. Oshie jako Dalmatin

 • Kindl jako hot dog

  Hokejový obránce Plzně Jakub Kindl si v NHL užíval s přítelkyní modelkou a zpěvačkou Aferditou každý Halloween a převleky ho velice baví. Naposledy nešel tentokrát za komiksovou postavičku, ale za oblíbené jídlo z rychlého občerstvení – hot dog

  Hokejista Plzně Jakub Kindl jako hot dogHokejista Plzně Jakub Kindl jako hot dog

Témata:  VIPsport, tenis, hokej, NHL, Halloween
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud