VIP Sport

2. listopadu 2017 • 10:45

Ruský magor znovu v akci! Parťák českých hokejistů řádil v baru, měl i pistoli

Autor:

Lepší ho mít v týmu, než hrát proti němu. Hokejista Igor Musatov (30) je mistr zkratů. Nepere se rád pouze na ledě, ale i po barech. Loni opilý házel po policistech boty.  Letos se opět porval, ale tentokrát měl u sebe dokonce střelnou zbraň.Alkohol je u něj spouštěčem problémů. Možná i kvůli tomu letos Musatov nemá angažmá. Naposledy hrál v minulé sezoně za Slovan Bratislava, kde dal ve 29 zápasech KHL šest branek a na dvě přihrál. V týmu s ním působili například Češi Kundrátek, Smoleňák nebo Nedorost a slovenský tým navíc tehdy trénoval Miloš Říha.

Musatov má za manželku dvojnásobnou olympijskou vítězku Jevgeniji Kanajevovou
Musatov má za manželku dvojnásobnou olympijskou vítězku Jevgeniji Kanajevovou

Do klubu přicházel s nálepkou problémového hráče. Na kontě má 485 trestných minut a nejčastěji je vylučovaný za útoky na hlavu a krk! Před třemi roky v moskevském baru odmítl zaplatit účet za 1700 rublů a opilý se začal rvát s personálem.

Opilý pak házel boty na přivolané policisty a jeho tehdejší klub Avangard Omsk s ním neprodloužil smlouvu. Nyní zase pod vlivem alkoholu vyvolal roztržku v restauraci a přivolaná policie dokonce odhalila, že je ozbrojen. Měl u sebe pistoli i s náboji. Naštěstí nikoho vážně nezranil.

Ze svého muže je nešťastná i moderní gymnastka Jevgenije Kanajevová, se kterou má hokejista tříletého syna Vladimíra. Rozvede se s problémovým manželem dvojnásobná olympijská vítězka nebo mu dá ještě šanci?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze