VIP Sport

5. listopadu 2017 • 05:00

Vyhrál životní zápas a v zápětí baseballista Correa požádal miss o ruku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Prožil dva životní momenty během jedné noci. Baseballista Houstonu Carlos Correa nejdříve poprvé se svým klubem vyhrál Světovou sérii nad LA Dodgers a následně před kamerami požádal o ruku svou přítelkyni, bývalou miss Texas Daniellu Rodriguezovou, které dal prsten s velkým diamantem.Vyvrcholení Světové série se rozhodlo až v posledním možném sedmém zápase. Baseballisté Houstonu Astros poprvé v pětapadesátileté historii klubu ovládli zámořskou MLB, když ve finále zdolali v Los Angeles domácí Dodgers 5:1 a Světovou sérii vyhráli 4:3.

Utkání mělo ještě jednu nezvyklou a dojemnou dohru. Vnitřní polař Astros Carlos Correa, jeden z lídrů týmu, po utkání před televizními kamerami poklekl a požádal přítelkyni Daniellu Rodriguezovou o ruku. Překvapené a štěstím plačící bývalé Miss Texasu pak navlékl zásnubní prsten s velkým diamantem a se slzami v očích řekla: „Ano!“

Miss Texas se dočkala žádosti o ruku v přímém přenosu
Miss Texas se dočkala žádosti o ruku v přímém přenosu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze