VIP Sport

4. listopadu 2017 • 05:00

Plíšková pod dohledem kulturisty Hrdličky: Má ta prsa přifouknutá?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Napumpoval svaly, čapnul záchranné kolo a bedlivě hlídal svoji milou, tenistku Karolínu Plíškovou (25). Sporťák Michal Hrdlička (28) z ní nespustí oči ani při koupání na dovolené v Dubaji.Svoji roli si užíval. „Nepotřebuje tady někdo záchranáře?“ ptal se Hrdlička přes sociální sítě a hned se pasoval do role filmového Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky.

Karolína si zatím u bazénu cachtala nožky, které během sezony uběhaly přes 70 zápasů a stovky tréninkových hodin. „Mám toho fakt docela dost, ke konci sezony už jsem mlela z posledního,“ přiznala česká hvězda.

Jen na turnajových odměnách si letos přišla na 86 milionů korun, tak si snad trochu toho luxusu pod dohledem statného plavčíka zaslouží.

Karolína odpočívá s Hrdličkou v Dubaji.
Karolína odpočívá s Hrdličkou v Dubaji.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze