VIP Sport

6. listopadu 2017 • 05:00

Cibulková vs. Bouchardová: Prsa, zadek, kalhotky... A tenis? Jedna velká bída

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Víte, co mají společného Dominika Cibulková a Eugenie Bouchardová? Kromě toho, že obě hrají tenis a svého času patřily mezi nejužší světovou elitu i fakt, že v právě skončené sezoně své fanoušky mnohem více než výkony na kurtu zaujaly sexy snímky, kterými pravidelně zásobovaly sociální sítě. Ale výsledky? Na to by jak slovenská, tak především kanadská kráska snad raději zapomněli.Prakticky přesně před rokem ležel tenisový svět u nohou slovenské hvězdy Dominiky Cibulkové.  Rodačka z Bratislavy po fantastických výkonech ovládla Turnaj mistryň a v březnu letošního roku se její jméno objevilo na čtvrté pozici světového žebříčku.

Senzační rok 2016 jen podtrhla svatbou s dlouholetým přítelem Michalem Navarou. A odborníci měli jasno. Maličká Slovenka má nakročeno i k vítězství na grandslamu. Omyl.

Pomalu končící sezonu 2017 totiž osmadvacetiletá Slovenka hodnotit pozitivně určitě nebude. Od března, kdy dosáhla na zmiňované čtvrté místo světa, jakoby šel tenis na vedlejší kolej.

Dominika Cibulková si dopřává chvíle volna na pláži.

Tenistka, která si na kurtech vydělala přes 12 milionů dolarů, na sebe mnohem více upozorňovala sexy fotkami, kterými si získávala mezi fanoušky velkou popularitu. Ale výkony na kurtu?

Maximem Cibulkové byly tři vyhrané zápasy v řadě a finále New Havenu, jinak nejčastěji končila hned na druhé soupeřce. Na obhajobu titulu z Turnaje mistryň mohla zapomenout. Už jen k tomu, aby se tam vůbec kvalifikovala, měla zatraceně daleko.

Rok končí s bilancí 26 výher oproti 22 porážkám, na žebříčku se propadla na 26. příčku.

Provokace tenistky Eugenie Bouchardové na Instagramu.
Provokace tenistky Eugenie Bouchardové na Instagramu.

Lesk a bída Eugenie Bouchardové

A co její konkurentka Kanaďanka Eugenie Bouchardová? Ta pomyslný souboj tenisové marnosti nad Cibulkovou jasně "vyhrává".

Na její finálový boj z Wimbledonu 2014 s Petrou Kvitovou, po kterém získala česká teniska svůj druhý grandslamový titul, si asi pamatuje každý. O pár týdnů později se třiadvacetiletá kráska dostala na čtvrté místo světa.

Další sezonu trápily pohlednou tenistku zranění, ale ani po jejich překonání se její výkony vůbec nezvedly. Spíše naopak. A letos?

Sexy tenistka Bouchardová v exotickém ráji

Pokud si fanoušek rodačky z Montrealu chce zanechat alespoň špetku iluzí, neměl by se na ně snad ani dívat. Jediný turnaj, který Bouchardové vyšel, byl hned ten druhý v Sydney, kde došla do semifinále. Ale pak?

Kromě pár podniků končila z drtivé většiny hned na první soupeřce. A sezonu zakončila opravdu „stylově“. Na posledních čtyřech turnajích vždy vypadla hned s první hráčkou, která na ní vyrukovala…

Pak ani nemůže překvapit její konečná bilance čítající trapných třináct výher oproti jednadvaceti porážkám a potupná 81. příčka na žebříčku.

V jednom však Bouchardová určitě neztrácí. Její twitterový účet sleduje přes jeden a půl milionu lidí a denně jich přibývá.

Není divu. Kanaďanka, stejně jako její slovenská rivalka, totiž svým půvabem rozhodně nešetří a fanoušci se tak mohou těšit alespoň z jejich dokonalých křivek.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze