VIP Sport

6. listopadu 2017 • 12:51

Schumacherova dcera s »hřebečkem«! Takhle se dostává do sedla

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dcera legendárního šampiona formule 1 Michaela Schumachera (48) Gina (20) se ukázala na jezdeckých závodech. Přítomní byli unešeni, ovšem více je zaujalo ještě něco jiného. Pohledný přítel mladé Němky Iain (20).Pohledy z tribun směřovaly hlavně na něho, ale jako správný gentleman od koní se nenechal rozhodit. Mladý »hřebeček« Schumacherové měl oči i ruce jen pro svou lásku. Jistě proto, aby jí ulehčil život.

Před závodem nejdřív své milované ochotně pomáhal vyhoupnout se do sedla. Očividně to nedělal poprvé, věděl, kam sáhnout! Položil dlaň na Gininu prdelku, zatlačil a šup… Byla v sedle. Po skončení jízd nabídl hřejivé objetí na tribuně. Do detailů rozebrali, co se na jízdárně dělo.

Že se dcera Schumachera, který se po nehodě na lyžích před čtyřmi lety ve Francii zranil tak, že upadl do komatu, věnuje koním, není žádnou novinkou. Nejvíc miluje kovbojské disciplíny. A že se s hřebci nepáře, dokazuje dominance na jejich hřbetu…

Přítel pomáhá Gině do sedla.
Přítel pomáhá Gině do sedla.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze