VIP Sport

6. listopadu 2017 • 12:51

Schumacherova dcera s »hřebečkem«! Takhle se dostává do sedla

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dcera legendárního šampiona formule 1 Michaela Schumachera (48) Gina (20) se ukázala na jezdeckých závodech. Přítomní byli unešeni, ovšem více je zaujalo ještě něco jiného. Pohledný přítel mladé Němky Iain (20).Pohledy z tribun směřovaly hlavně na něho, ale jako správný gentleman od koní se nenechal rozhodit. Mladý »hřebeček« Schumacherové měl oči i ruce jen pro svou lásku. Jistě proto, aby jí ulehčil život.

Před závodem nejdřív své milované ochotně pomáhal vyhoupnout se do sedla. Očividně to nedělal poprvé, věděl, kam sáhnout! Položil dlaň na Gininu prdelku, zatlačil a šup… Byla v sedle. Po skončení jízd nabídl hřejivé objetí na tribuně. Do detailů rozebrali, co se na jízdárně dělo.

Že se dcera Schumachera, který se po nehodě na lyžích před čtyřmi lety ve Francii zranil tak, že upadl do komatu, věnuje koním, není žádnou novinkou. Nejvíc miluje kovbojské disciplíny. A že se s hřebci nepáře, dokazuje dominance na jejich hřbetu…

Přítel pomáhá Gině do sedla.
Přítel pomáhá Gině do sedla.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze