VIP Sport

8. listopadu 2017 • 16:29

Sexy sjezdařce Vonnové krachl další vztah. Mohou za to nahé fotky, nebo olympiáda?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pouhý rok trval vztah lyžařské královny Lindsey Vonnové (33) s trenérem amerického fotbalu Kenanem Smithem. Podle amerických médií se rozešli před pár dny a důvod je jasný. A je jich patřně víc...V lásce nemá vůbec štěstí. Vonnové nevydrželo manželství s Thomasem Vonnem a následně ani tříletý vztah se slavným golfistou Tigerem Woodsem. Spokojená vypadala Lindsey po boku nového partnera, asistenta trenéra týmu amerického fotbalu Los Angeles Kenana Smitha. Ani ne po roce je konec.

Co zapříčinilo nečekaný rozchod? Mohou za to například nahé fotky Lindsey, které unikly z mobilního telefonu Tigera Woodse po útoku hackera? Podle amerických médií je příčina jiná. „Oba jsou velice zaneprázdnění a to byl největší problém jejich vztahu,“ řekl údajný zdroj z okolí bývalého páru.

Kvůli stejnému důvodu se po třech letech rozešla Vonnová s Woodsem. Zarážející je fakt, že lyžařka chce po sezoně ukončit kariéru a měla by tak už za pět měsíců daleko více času.

Lindsey Vonnová a její údajně už bývalý přítel
Lindsey Vonnová a její údajně už bývalý přítel

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud