VIP Sport

8. listopadu 2017 • 16:29

Sexy sjezdařce Vonnové krachl další vztah. Mohou za to nahé fotky, nebo olympiáda?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pouhý rok trval vztah lyžařské královny Lindsey Vonnové (33) s trenérem amerického fotbalu Kenanem Smithem. Podle amerických médií se rozešli před pár dny a důvod je jasný. A je jich patřně víc...V lásce nemá vůbec štěstí. Vonnové nevydrželo manželství s Thomasem Vonnem a následně ani tříletý vztah se slavným golfistou Tigerem Woodsem. Spokojená vypadala Lindsey po boku nového partnera, asistenta trenéra týmu amerického fotbalu Los Angeles Kenana Smitha. Ani ne po roce je konec.

Co zapříčinilo nečekaný rozchod? Mohou za to například nahé fotky Lindsey, které unikly z mobilního telefonu Tigera Woodse po útoku hackera? Podle amerických médií je příčina jiná. „Oba jsou velice zaneprázdnění a to byl největší problém jejich vztahu,“ řekl údajný zdroj z okolí bývalého páru.

Kvůli stejnému důvodu se po třech letech rozešla Vonnová s Woodsem. Zarážející je fakt, že lyžařka chce po sezoně ukončit kariéru a měla by tak už za pět měsíců daleko více času.

Lindsey Vonnová a její údajně už bývalý přítel
Lindsey Vonnová a její údajně už bývalý přítel

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze