VIP Sport

13. listopadu 2017 • 13:41

České hvězdy v Monaku. Štěpánek, Kvitová a Plíšková vyběhali eura pro charitu

Autor:

Možná mají díry v teniskách, na tváři jim ale září úsměv. České tenisové hvězdy se v Monaku zapojily do dobročinného maratonu.„Jsem rád, že jsem mohl být součástí charitativního běhu na pomoc dětem,“ hlásil za výpravu Radek Štěpánek (38). Kilometry na akci No Finish Line v Monaku »polykal« společně s Petrou Kvitovou (25) a Karolínou Plíškovou (27). Za každý z nich pak sponzoři darovali na pomoc potřebných jedno euro.

„Každé kolečko se počítá a dává dětem lepší šanci na život,“ tvrdí Štěpánek. Snažení české výpravy ocenily i monacké noviny. Fotografii s českým tenistou umístili dokonce na titulní stranu.

České výpravy si všimli i v místních novinách. Na titulní straně se objevil Radek Štěpánek.
České výpravy si všimli i v místních novinách. Na titulní straně se objevil Radek Štěpánek.
 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze