VIP Sport

16. listopadu 2017 • 10:39

O panenství přišla po svatbě a alkohol nepije. Přesto je to nejvíc sexy snowboardistka

Autor:

Všichni ji znají oblečenou v oteplovácích a tlusté zimní bundě. Olympijská vítězka ve snowboardingu Torah Brightová (30) se nyní předvedla jen v titěrných plavkách na pláži a dala tak vyniknout své dokonalé postavě.Kdo by to byl tušil, že má tak sexy tělo. Australanka Torah Brightová dokáže muže rozehřát už jen pouhým krásným úsměvem. Nyní je doslova roztavila, když pánové uviděli její snímky, jak se opaluje v plavkách na Bondi Beach v Sydney.

Torah většinu kariéry působila jako studený psí čumák. Patří totiž do mormonské komunity, a tak nikdy neměla alkohol nebo jakoukoliv drogu a ani trávu. Dokonce i se sexem čekala až do svých 24 let, než si vzala dalšího mormona Jakea Welche. Jejich svazek ale vydržel jen pouhé tři roky a následně se rozvedli.

Torah se z toho nezhroutila a za rok na olympiádě v Soči dokázala získat stříbrnou medaili. V únoru na Hrách v Jižní Koreji touží získat zlato, jako se jí to povedlo v roce 2010 ve Vancouveru.

Torah vystavila své tělo slunečním paprskům
Torah vystavila své tělo slunečním paprskům

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze