VIP Sport

16. listopadu 2017 • 10:39

O panenství přišla po svatbě a alkohol nepije. Přesto je to nejvíc sexy snowboardistka

Všichni ji znají oblečenou v oteplovácích a tlusté zimní bundě. Olympijská vítězka ve snowboardingu Torah Brightová (30) se nyní předvedla jen v titěrných plavkách na pláži a dala tak vyniknout své dokonalé postavě.Kdo by to byl tušil, že má tak sexy tělo. Australanka Torah Brightová dokáže muže rozehřát už jen pouhým krásným úsměvem. Nyní je doslova roztavila, když pánové uviděli její snímky, jak se opaluje v plavkách na Bondi Beach v Sydney.

Torah většinu kariéry působila jako studený psí čumák. Patří totiž do mormonské komunity, a tak nikdy neměla alkohol nebo jakoukoliv drogu a ani trávu. Dokonce i se sexem čekala až do svých 24 let, než si vzala dalšího mormona Jakea Welche. Jejich svazek ale vydržel jen pouhé tři roky a následně se rozvedli.

Torah se z toho nezhroutila a za rok na olympiádě v Soči dokázala získat stříbrnou medaili. V únoru na Hrách v Jižní Koreji touží získat zlato, jako se jí to povedlo v roce 2010 ve Vancouveru.

Torah vystavila své tělo slunečním paprskům
Torah vystavila své tělo slunečním paprskům

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud