VIP Sport

28. listopadu 2017 • 16:55

Největší stadion na Slovensku navrhoval Pat a Mat? Část diváků neuvidí celé hřiště

Autor:

Kde udělali architekti chybu? Tady! Nový Národní fotbalový stadion v Bratislavě za dvě miliardy korun bude za několik měsíců dokončen. Ještě před slavnostním otevřením byl zjištěn kuriózní přehmat. Z několika desítek míst na tribunách nebude vidět celé hřiště!Slováci jásají, že konečně budou mít přepychový stadion pro špičkové fotbalové bitvy. Jenže nyní vyšlo najevo, že stavbu navrhovala zřejmě dvojice pohádkových nemotorů z Večerníčku Pat a Mat. Stěny VIP lóží totiž bude zaclánět ve výhledu z některých sedaček na stadionu.

„Na těchto místech sice budou sedačky, ale jen kvůli vizuálnímu efektu. Nebudou se započítávat do celkové kapacity 22 500 míst,“ uvedla slovenská televize Markíza.

Místa, ze kterých nebude na stadionu vidět celé hřiště
Místa, ze kterých nebude na stadionu vidět celé hřiště

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze