VIP Sport

28. listopadu 2017 • 13:56

Vzpomínky na tenistku Novotnou (†49): Navrátilová s Hingisovou nezapomněly!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Celý tenisový svět ji miloval! A bylo to cítit i ze záplavy květin a věnců, které jí přátelé přinesli, nebo poslali na pohřeb do brněnského krematoria. Na tenistku Janu Novotnou (†49) včera vzpomínali všichni, kdo jí byli blízcí či jí fandili.Na wimbledonskou šampionku nezapomněly ani její nejvěhlasnější soupeřky, kamarádky. Kytice se stuhou poslaly tenisové legendy – z Ameriky Martina Navrátilová, z Floridy Hana Mandlíková, nebo z Feusisbergu Martina Hingisová s maminkou Melanií. „Pěkné vzpomínky,“ napsala švýcarská šampionka na bílou stuhu.

„Mé úžasné trenérce Janiččce, Baru s rodinou,“ loučila se s tenisovou ikonou i její poslední svěřenkyně, Barbora Krejčíková.

Jana Novotná prohrála svoji největší životní bitvu v neděli 19. listopadu, kdy po dlouhém boji podlehla rakovině. Včera jí na pohřbu v Brně řekl tenisový svět poslední sbohem…

Pohřeb tenistky Jany Novotné.
Pohřeb tenistky Jany Novotné.

Helena Suková a Petra Kvitová přišly vzdát hold památce Jany Novotné
720p 360p

Petra Kvitová v doprovodu svého týmu dorazila na pohřeb Jany Novotné
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze