VIP Sport

29. listopadu 2017 • 12:21

Líbánky na ostrově boháčů. Tenisová královna Serena W. s mužem nejsou baťůžkáři

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejsou žádní troškaři. Tenistka Serena Williamsová a její bohatý manžel Alexis Ohanin tráví svatební cestu na soukromém ostrově Kamalame Cay na Bahamách. V luxusní vile si jako novomanželé užívají romantické okamžiky.Jsou jako v ráji. Serena s Alexisem měli pompézní svatbu začátkem listopadu v New Orleans a následně utekli za soukromím do Karibiku. Na privátním ostrově mají k dispozici vilu s velkou terasou, kde mohou sledovat západy slunce s výhledem na oceán nebo se procházet v kvetoucí tropické zahradě. Tenistka má k dispozici i kurt, kde může trénovat na velkolepý návrat po roční pauze, kterou si dala kvůli těhotenství.

Po narození dcery Alexis Olympian jr. se chce bývalá světová jednička vrátit zpět na trůn. Nyní si ale dopřává oddych v rezortu, kde týdenní pobyt stojí přibližně 35 000 dolarů (700 tisíc korun).

GALERI | Podívejte se, kde tráví líbánky Serena Williamsová

Serena s manželem Alexisem na privátním ostrově, kde tráví líbánky
Serena s manželem Alexisem na privátním ostrově, kde tráví líbánky

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze