VIP Sport

30. listopadu 2017 • 05:05

Bývalý šéf fotbalu Pelta zpátky mezi svými! Sešel se s mocnými v Černé labuti!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miroslav Pelta (53) zpátky ve hře. Ve vyhlášeném podniku Černá labuť kousek od Florence se konal mítink mocných české fotbalové kotliny. Na něm nechyběl ani bývalý šéf českého fotbalu.Podnikatelé, vlastníci a manažeři klubů, trenéři, lidé od reprezentace. Paclík z Plzně, Svoboda ze Sparty, Jarolím ze Strahova. 

Ačkoliv je Pelta obviněný v kauze údajného fixlování se státními dotacemi, po propuštění z vazby, je coby majitel Jablonce pořád ve hře. Na snímku Blesku si na pražské rokování přinesl složku dokumentů.

Śéf Jablonce Miroslav Pelta.
Śéf Jablonce Miroslav Pelta.

Summit činovníků ze všech koutů republiky svolal do Prahy šéf Ligové fotbalové asociace a místopředseda představenstva Sparty v jedné osobě Dušan Svoboda. „Udělali jsme to poprvé. Bylo to předvánoční neformální přátelské setkání s funkcionáři z první a druhé ligy, z reprezentací a s partnery asociace. Nemělo to nic společného s volební valnou hromadou,“ pověděl Blesku Svoboda.

Ta hromada, která má na druhý pokus zvolit vládce FAČR po Peltovi, se bude konat v Nymburku 12. prosince.

Pelta u soudu. Šéf českého fotbalu čekal na rozhodnutí o udělení vazby
720p 480p 360p 240p

Pelta na tribuně! Kvalifikační duel s Běloruskem sledoval i bývalý šéf FAČR
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze