VIP Sport

30. listopadu 2017 • 05:05

Bývalý šéf fotbalu Pelta zpátky mezi svými! Sešel se s mocnými v Černé labuti!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miroslav Pelta (53) zpátky ve hře. Ve vyhlášeném podniku Černá labuť kousek od Florence se konal mítink mocných české fotbalové kotliny. Na něm nechyběl ani bývalý šéf českého fotbalu.Podnikatelé, vlastníci a manažeři klubů, trenéři, lidé od reprezentace. Paclík z Plzně, Svoboda ze Sparty, Jarolím ze Strahova. 

Ačkoliv je Pelta obviněný v kauze údajného fixlování se státními dotacemi, po propuštění z vazby, je coby majitel Jablonce pořád ve hře. Na snímku Blesku si na pražské rokování přinesl složku dokumentů.

Śéf Jablonce Miroslav Pelta.
Śéf Jablonce Miroslav Pelta.

Summit činovníků ze všech koutů republiky svolal do Prahy šéf Ligové fotbalové asociace a místopředseda představenstva Sparty v jedné osobě Dušan Svoboda. „Udělali jsme to poprvé. Bylo to předvánoční neformální přátelské setkání s funkcionáři z první a druhé ligy, z reprezentací a s partnery asociace. Nemělo to nic společného s volební valnou hromadou,“ pověděl Blesku Svoboda.

Ta hromada, která má na druhý pokus zvolit vládce FAČR po Peltovi, se bude konat v Nymburku 12. prosince.

Pelta u soudu. Šéf českého fotbalu čekal na rozhodnutí o udělení vazby
720p 480p 360p 240p

Pelta na tribuně! Kvalifikační duel s Běloruskem sledoval i bývalý šéf FAČR
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze