VIP Sport

1. prosince 2017 • 18:21

Nejkrásnější ženy losu MS: Maradonova přítelkyně minus 30 a Miss ambasadorka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hodně slavných fotbalových osobností. A hodně krásných žen. Takový byl losovací ceremoniál MS ve fotbale 2018, které hostil moskevský Kreml. Velkou pozornost si získal legendární sedmapadesátiletý Diego Maradona se svojí o 30 let mladší přítelkyní či bývalá ruská Miss Viktorija Lopyrevová, která je oficiální ambasadorkou turnaje. Podívejte se v GALERII na přehlídku nejkrásnějších žen, které byly v ruské metropoli k vidění.Legendární Diego Maradona si slavnostní okamžik nemohl nechat ujít. Doprovodila ho přítelkyně Rocio Oliva, bývalá fotbalistka.
Legendární Diego Maradona si slavnostní okamžik nemohl nechat ujít. Doprovodila ho přítelkyně Rocio Oliva, bývalá fotbalistka.
 

Kdo proti komu? O Složení všech skupin MS 2018 čtěte ZDE>>>

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze