VIP Sport

4. prosince 2017 • 17:10

Vztahový expert Jágr v Lajně. Striptýzová tanečnice se mu vybrečela do telefonu

Autor:

Když jste ve vztahové krizi, tak voláte většinou těm nejbližším lidem. V oblíbeném seriálu Lajna partnerka hlavní postavy hokejového trenéra Luboše Hrouzka striptérka Denisa zavolala hokejové legendě Jaromírovi Jágrovi, aby jí pomohl z prekérní situace.V Lajně jde do tuhého. Tým Havířů z Havířova bojuje o postup do extraligy a kouč Hrouzek je na svůj tým náležitě pyšný. Smůlu má ale v lásce. Hrouzkova mladá partnerka tanečnice Denisa se totiž vyspala s jeho synem a on je u toho načapal.

Nevěrná partnerka se snaží vztah zachránit, a proto volá nejzkušenějšímu muži, kterého zná – Jaromírovi Jágrovi. „Jardo, ahoj. Já vím, že toho máš moc. Jen bych potřebovala, abys promluvil s Lubošem. On na tebe hodně dá už od Nagana,“ říká do telefonu legendárnímu útočníkovi Denisa v podání herečky Hany Vagnerové a svěřuje se mu s tím, co ji trápí,

„Máme teď takovou krizi. Taková nepříjemnost. Vojela jsem mu syna a on nás u toho načapal. Znáš to, ne? Neznáš, Aha,“ diví se Denisa. V sedmém předposledním dílu seriálu nazvaném Kladno pak prozradí, co jí Jágr poradil. „Naše pozemské starosti pramení z toho, že jsme sobecký a nemáme dost pokory,“ vysvětluje striptérka svému milovanému hokejovému trenérovi.

Seriál Lajna sledujte na televizi OBBOD ZDE>>>

Vztahový expert Jágr v Lajně. Striptýzová tanečnice se mu vybrečela do telefonu
1080p 720p 360p

Když máte splín, vytočte Jágra
Když máte splín, vytočte Jágra

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze