VIP Sport

4. prosince 2017 • 17:10

Vztahový expert Jágr v Lajně. Striptýzová tanečnice se mu vybrečela do telefonu

Autor:

Když jste ve vztahové krizi, tak voláte většinou těm nejbližším lidem. V oblíbeném seriálu Lajna partnerka hlavní postavy hokejového trenéra Luboše Hrouzka striptérka Denisa zavolala hokejové legendě Jaromírovi Jágrovi, aby jí pomohl z prekérní situace.V Lajně jde do tuhého. Tým Havířů z Havířova bojuje o postup do extraligy a kouč Hrouzek je na svůj tým náležitě pyšný. Smůlu má ale v lásce. Hrouzkova mladá partnerka tanečnice Denisa se totiž vyspala s jeho synem a on je u toho načapal.

Nevěrná partnerka se snaží vztah zachránit, a proto volá nejzkušenějšímu muži, kterého zná – Jaromírovi Jágrovi. „Jardo, ahoj. Já vím, že toho máš moc. Jen bych potřebovala, abys promluvil s Lubošem. On na tebe hodně dá už od Nagana,“ říká do telefonu legendárnímu útočníkovi Denisa v podání herečky Hany Vagnerové a svěřuje se mu s tím, co ji trápí,

„Máme teď takovou krizi. Taková nepříjemnost. Vojela jsem mu syna a on nás u toho načapal. Znáš to, ne? Neznáš, Aha,“ diví se Denisa. V sedmém předposledním dílu seriálu nazvaném Kladno pak prozradí, co jí Jágr poradil. „Naše pozemské starosti pramení z toho, že jsme sobecký a nemáme dost pokory,“ vysvětluje striptérka svému milovanému hokejovému trenérovi.

Seriál Lajna sledujte na televizi OBBOD ZDE>>>

1080p 720p 360p
Vztahový expert Jágr v Lajně. Striptýzová tanečnice se mu vybrečela do telefonu

Když máte splín, vytočte Jágra
Když máte splín, vytočte Jágra

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze