VIP Sport

6. prosince 2017 • 17:38

Hvězdy ukázaly krásy Česka: Ledecká v bílé, fotbalisté nejen na Ještědu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chcete vidět hokejistu Martina Hanzala v dresu Dallasu, jak stojí ve Vltavě uprostřed krásné scénérie v Českém Krumlově? Nebo beachvolejbalistky Markétu Slukovou a Barboru Hermannovou s míčem v Květné zahradě v Kroměříži? České sportovní hvězdy zapózovaly na turisticky atraktivních místech v novém kalendáři agentury Sport Invest.V kalendáři se objevily další výrazné osobnosti. Fotbalový brankář Petr Čech se postavil mezi pivní sudy v rodné Plzni, rychlobruslařská šampionka Martina Sáblíková zase před poutní kostel na Zelené hoře, lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká v zasněžené krkonošské krajině.

Všichni zúčastnění sportovci přitom byli oblečení ve svých „pracovních“ úborech. „Hned jsem věděl, že všechny budu chtít ve sportovním. Protože jejich dres na první dobrou pomáhá, abyste okamžitě poznali, kdo to je a o co se jedná,“ vysvětlil fotograf Tomáš Třeštík.

Fotbalista Lukáš Pokorný na Ještědu
Fotbalista Lukáš Pokorný na Ještědu

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze