VIP Sport

6. prosince 2017 • 17:38

Hvězdy ukázaly krásy Česka: Ledecká v bílé, fotbalisté nejen na Ještědu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chcete vidět hokejistu Martina Hanzala v dresu Dallasu, jak stojí ve Vltavě uprostřed krásné scénérie v Českém Krumlově? Nebo beachvolejbalistky Markétu Slukovou a Barboru Hermannovou s míčem v Květné zahradě v Kroměříži? České sportovní hvězdy zapózovaly na turisticky atraktivních místech v novém kalendáři agentury Sport Invest.V kalendáři se objevily další výrazné osobnosti. Fotbalový brankář Petr Čech se postavil mezi pivní sudy v rodné Plzni, rychlobruslařská šampionka Martina Sáblíková zase před poutní kostel na Zelené hoře, lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká v zasněžené krkonošské krajině.

Všichni zúčastnění sportovci přitom byli oblečení ve svých „pracovních“ úborech. „Hned jsem věděl, že všechny budu chtít ve sportovním. Protože jejich dres na první dobrou pomáhá, abyste okamžitě poznali, kdo to je a o co se jedná,“ vysvětlil fotograf Tomáš Třeštík.

Fotbalista Lukáš Pokorný na Ještědu
Fotbalista Lukáš Pokorný na Ještědu

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze