VIP Sport

7. prosince 2017 • 05:00

Ukrajinka Svitolina rozšířila klub odhalených: Neposlušné tenistky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na Ukrajině sice začíná mrazivá zima, u tamních trafik je ale pořádně horko. Z časopisu XXL se totiž derou do světa žhavé fotky tenisové krásky Eliny Svitoliny (23)!To, že se rodačka z Kyjeva umí ohánět raketou, už dokázala. Současná šestka žebříčku WTA ale nyní projevila i jiný talent. Odhodila zábrany i podprsenku a nafotila sérii svůdných snímků. A pánové nevědí, kam s očima!

Svitolina tímhle zářezem pronikla do ostře sledovaného klubu „neposlušých“ tenistek, které neváhají svou krásu předvést v plné parádě. Bez oblečení v minulosti pózovaly i její kolegyně Dominika Cibulková či sestry Williamsovy.

Kdo všechno už dráždil

Caroline Wozniacki (27)
Dominika Cibulková (28)
Eugenie Bouchard (23)
Serena Williams (36)
Venus Williams (37)
Karolína a Kristýna Plíškovy (25)
Lindsey Vonn (33)

„Nevypadám jako supermodelka na molu, ale to je v pohodě. Vypadám dobře taková, jaká jsem,“ nestyděla se ani dánská tenistka Caroline Wozniacki.

Jenže ani české tenistky nejsou žádné zakřiknuté puťky. Před objektivem se nahá nakrucovala třeba Karolína Plíšková. „Mladá jsem jenom jednou, tak na tom nevidím nic špatného,“ prohlásila o sexy snímcích, na nichž jí asistuje neméně krásné dvojče Kristýna. Zkrátka i v naší zemi je na co se koukat.

Ukázat něco víc? Pro Ukrajinskou tenistku Svitolinu žádný problém.
Ukázat něco víc? Pro Ukrajinskou tenistku Svitolinu žádný problém.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze