VIP Sport

9. prosince 2017 • 12:45

Novopečená matka Serena Williamsová riskuje život v autě. Chvíli po sestřině „smrťáku“!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Místo aby si dávala větší pozor, tak hazarduje se životem. Tenistka Serena Williamsová (36) porodila v záři dceru Alexis, ale vůbec nedbá na bezpečnost. V sobotu ráno Serenu zadržela dopravní policie, když o 34 km/h překročila rychlost na dálnici. Její sestra Venus měla navíc v červenci nehodu, při které zemřel člověk.Kam asi spěchala? Tenisová ikona na mateřské dovolené Serena Williamsová byla zadržena v sobotu ráno v 7:15, jak se prohání po dálnici rychlostí 138 km/h v zóně, kde bylo povoleno 104 km/h. Za svůj prohřešek musela bývalá světová jednička zaplatit mastnou pokutu 281 dolarů (skoro 6 tisíc korun).

Nejšťastnější chvíle Sereny Williamsové
Nejšťastnější chvíle Sereny Williamsové

Její manžel podnikatel Alexis Ohanian je stejný hříšník. V říjnu dostal flastr za překročení rychlosti 131 dolarů (2751 korun). Rodiče tříměsíční měsíční dcerky Alexis by na sebe měli dávat pozor a neriskovat na silnicích.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze