VIP Sport

9. prosince 2017 • 12:45

Novopečená matka Serena Williamsová riskuje život v autě. Chvíli po sestřině „smrťáku“!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Místo aby si dávala větší pozor, tak hazarduje se životem. Tenistka Serena Williamsová (36) porodila v záři dceru Alexis, ale vůbec nedbá na bezpečnost. V sobotu ráno Serenu zadržela dopravní policie, když o 34 km/h překročila rychlost na dálnici. Její sestra Venus měla navíc v červenci nehodu, při které zemřel člověk.Kam asi spěchala? Tenisová ikona na mateřské dovolené Serena Williamsová byla zadržena v sobotu ráno v 7:15, jak se prohání po dálnici rychlostí 138 km/h v zóně, kde bylo povoleno 104 km/h. Za svůj prohřešek musela bývalá světová jednička zaplatit mastnou pokutu 281 dolarů (skoro 6 tisíc korun).

Nejšťastnější chvíle Sereny Williamsové
Nejšťastnější chvíle Sereny Williamsové

Její manžel podnikatel Alexis Ohanian je stejný hříšník. V říjnu dostal flastr za překročení rychlosti 131 dolarů (2751 korun). Rodiče tříměsíční měsíční dcerky Alexis by na sebe měli dávat pozor a neriskovat na silnicích.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze