VIP Sport

9. prosince 2017 • 05:00

Luxusní sídlo bývalého šéfa Philadelphie. Nemá na něj ani pracháč Voráček!

Je nejlépe placeným českým hokejistou. Přesto by si útočník Philadelphie Jakub Voráček zatím nemohl dovolit koupit za hotové luxusní sídlo svého bývalého šéfa z Flyers Eda Snidera, které je nyní na prodej za 45 milionů dolarů (972 milionů korun).Voráčkovi už druhý rok běží pohádkový osmiletý kontrakt na 66 milionů dolarů. První dvě sezony si přišel dohromady na 20 milionů dolarů. S celkovými jeho příjmy za dobu, kdy hraje NHL, jde celkem o nezdaněných 43 milionů dolarů.

Kalifornské sídlo bývalého majitele hokejového klubu Philadelphia Flyers podnikatele Eda Snidera, který zemřel loni v dubnu v 82 letech, se přitom prodává za astronomických 45 000 000 dolarů (972 mil. Kč). Velkolepé panství v italském stylu se rozkládá na dvou hektarech a jen obytná plocha má dva tisíce metrů čtverečních.

Nový majitel bude mít k dispozici domácí kino, vinný sklípek s kapacitou 1800 lahví, welness s bazénem a fitness. Jen údržba všech prostor a pozemku bude stát několik desítek tisíc dolarů měsíčně.

Luxusní sídlo bývalého majitele Flyers
Luxusní sídlo bývalého majitele Flyers

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud