VIP Sport

8. prosince 2017 • 17:00

Pátý Zlatý míč a Ronaldo dorovnal Messiho: Ohromil hodinkami za 5 mega!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zase králem! Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (32), který obléká dres Realu Madrid, získal popáté v kariéře Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Zaujal hodinkami za 5 milionů korun!Hvězdný útočník »Bílého baletu« v anketě francouzského magazínu France Football obhájil loňské vítězství a dotáhl se na dosavadního rekordmana Argentince Lionela Messiho z Barcelony, který letos skončil druhý.

Ronaldo v minulé sezoně dal ve španělské lize 25 gólů a výrazně pomohl Realu ukončit pětileté čekání na titul. S dvanácti zásahy se navíc stal nejlepším střelcem Ligy mistrů, kde Bílý balet jako první tým v novodobé historii trofej obhájil. „Samozřejmě jsem šťastný, je to velký moment v mé kariéře,“ prohlásil Ronaldo.

Opálený Portugalec se na galavečer pořádně vyfiknul. Oblékl klasický černý smoking s motýlkem, ale ozdobil šperkem svoji levou ruku. Ta musela být hodně těžká! Připnul si na ni totiž hodinky za 5 milionů korun!

Zlatý míč 2017

1. Cristiano Ronaldo (Portug./Real Madrid)
2. Lionel Messi (Arg./Barcelona)
3. Neymar (Braz./PSG)
4. Gianluigi Buffon (It./Juventus)
5. Luka Modrič (Chorv./Real Madrid)

Fotbalista Cristiano Ronaldo přebral 5. Zlatý míč. S hodinkami za 5 milionů korun!
Fotbalista Cristiano Ronaldo přebral 5. Zlatý míč. S hodinkami za 5 milionů korun!

Getafe - Real Madrid: Tohle nedal?! Ronaldo ve stoprocentní šanci selhal, míč dorazil ze dvou metrů mimo
720p 360p

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze